• Головна
  • Слідчі Полтавщини стали учасниками експерименту
12:08, 4 серпня 2011 р.

Слідчі Полтавщини стали учасниками експерименту

Протягом року працівники слідчого управління УМВС України в Полтавській області будуть брати участь у експерименті, який має за мету зробити їх по-справжньому незалежними від керівників обласної міліції.

У прес-службі міліції області повідомляють, що експеримент почався 1 липня організаційною реформою слідчих органів внутрішніх справ. Відтепер слідчі управління УМВС та ГУ УМВС підпорядковуються безпосередньо Головному слідчому управлінню Міністерства внутрішніх справ.

Свою оцінку такому кроку дав і начальник слідчого управління міліції Полтавщини полковник міліції Дмитро Ющук:

«Реформа проводиться, як експеримент. Термін її дії до 30 червня 2012 року. За цей час нова структура підпорядкованості слідчих підрозділів повинна довести свою ефективність.  У нашій повсякденній роботі практично нічого не зміниться. Слідчі органи були й є процесуально незалежними, як і раніше, ми працюватимемо в тісній взаємодії зі всіма міліцейськими службами області. Слідче управління є складовою частиною всього міліцейського колективу Полтавщини й залишається в оперативному підпорядкуванні керівництву УМВС.

Відтепер слідчому управлінню також доведеться самостійно вирішувати й кадрові питання, для чого тут створено кадрову службу. На сьогодні жодних проблем із кадровим забезпеченням ми не маємо. Нам вдалося умовити багатьох слідчих-професіоналів, які вже збиралися вийти на пенсію за віком, залишитися на службі. Не останню роль в цьому зіграла і реформа. Тому професійний потенціал слідства залишається високим…»

Оголошення
live comments feed...