• Головна
  • В Полтаві знімають фільм про акторку Клару Лучко
11:00, 4 серпня 2011 р.

В Полтаві знімають фільм про акторку Клару Лучко

У Полтаві знімають фільм про шкільні роки легендарної акторки з Полтавщини Клари Лучко. Головну роль грає 13-річна полтавка Наталя Канівець.

Зіграти Клару Лучко погодилася відразу, адже з дитинства мріяла бути ведучою свят або акторкою. У школі постійно бере участь у різних виставах.

– Часто запрошують зіграти у дитсадках Буратіно, Незнайку, навіть Мікроба одного разу грала, – поділилася 13-річна Наталя.

Вчити слова для ролі їй неважко, має гарну пам’ять, каже, досить разу прочитати, аби запам’ятати текст.
Сюжет фільму документальний, побудований на реальних подіях із життя юної Клари Лучко. Нині триває процес зйомок, робота продовжиться до кінця цього року. Готовий фільм презентують спочатку в Чутовому, на батьківщині Клари Лучко. Потім покажуть і іншим полтавцям.

– Задумку зняти фільм про Клару Лучко виношував кілька років, – розповів Володимир Дряпак, режисер фільму. – Сам родом із Чутового, Наталя, яка грає роль юної Клари, і легендарна Лучко – теж. Я їздив у місцевий Краєзнавчий музей, спілкувався зі старожилами, багато читав про життя і творчість акторки.

За сценарієм фільму, юна акторка має стрибати з парашутом, як це робила свого часу Лучко.

– Можливо, від цієї сцени доведеться відмовитися, вона не є головною у фільмі, – каже пан Володимир. Але це питання остаточно не вирішено, додав режисер.

Фільм знімає полтавська ТРК «Лтава», режисер і автор ідеї – Володимир Дряпак. Детальніше про зйомки фільму – завтра, у свіжому номері газети «Коло».

 

Оголошення
live comments feed...