• Головна
  • В Полтаві відбувся концерт для поранених бійців АТО
17:22, 8 грудня 2014 р.

В Полтаві відбувся концерт для поранених бійців АТО

6 грудня громадські активісти Полтави – ГО «Є свідомі» та Полтавський батальйон небайдужих - влаштували концерт до Дня захисника Вітчизни для бійців, що лікуються у Полтавському військовому шпиталі. Затишна, майже домашня атмосфера, теплі слова «без папірця», багато сміху – ось яким був цей захід.

«На розігріві» зіграв самодіяльний рок-гурт «СБС» однієї з протестанських церков Полтави. Пастор Ігор Убий-Вовк помолився за здоров’я поранених воїнів і розказав про святість боротьби за рідну землю. Дівчата-активістки провели для бійців конкурс із назвою «Вгадай, що це за фрукт?». Дати правильну відповідь вдалося не всім: важко із зав’язаними очима упізнати на смак, наприклад, фейхоа, якщо ти його ніколи раніше не пробував. Утім, від цього стало лише веселіше.

Найбільше оплесків викликали дитячі листи до воїнів. «Спасибі за те, що я живу у мирному місті»; «Солдате, дякую, що захищаєш мене» – ось за що вдячні воїнам полтавські школярі. Були серед листів і побажання до сепаратистів швидше забиратися геть, бо «для вас в Україні і вода отруєна, і бензин для ваших БТРів „пальоний”».

Волонтери приготували для пацієнтів військового шпиталю і солодкі подарунки. Частину з них власноруч виготовили дівчата з Полтавського батальйону небайдужих. Інші ж – печиво та цукерки, фрукти та сік придбали завдяки допомозі полтавських підприємців. Відрадно, що у Полтаві так багато небайдужих, готових підтримати громадські ініціативи людей.

Концерт став виявом подяки полтавців воїнам–захисникам України. Це – зовсім небагато у порівнянні зі щоденним подвигом хлопців у зоні АТО. Але це якраз те, що може зробити кожен з нас: бути поряд з ними, підтримувати і допомагати, молитися за їхні життя і вірити у перемогу.

Світлана Варвянська

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#концерт #АТО #Полтава
Оголошення
live comments feed...