• Головна
  • В Полтаві пройшли збори пластунів
14:25, 8 грудня 2014 р.

В Полтаві пройшли збори пластунів

У 6-7 грудня полтавський осередок Пласту – Національної Скаутської Організації України провів ознайомчий семінар для прихильникві Пласту. Загалом присутніх було близько 20 чоловік молоді від 17 років, а інструкторами були досвідчені пластуни з Кіровоградщини, Вінничини та з Полтави.

Організатори полтавського Пласту зробили для учасників семінару (який називається незрозумілою для сторонніх загадковою абревіатурою – КВДЧ) спочатку презентацію і нагадали загалом про те, що таке Пласт, хто такі пластуни та як вступити до організації. Оскільки презентацію проводили старші пластуни, було цікаво послухати тих хто в Пласті з юності і живе цим вже багато років, слухати оповідки про їх незабутні враження від участі у заходах організації.

Затишна атмосфера, яку створили організатори, сприяла активній співпраці та обміном досвіду між проводом і учасниками. А ще був чудовий обід, фільми про табори скаутів, і на завершення першого дня заходу – веселі і легкі ігри, щоб трішки відпочити від напруженої розумової праці.

Другий день ознаменувався продовженням занять, а також складанням невеликого іспиту по тим темам, з якими учасники ознайомлювалися на протязі двох неймовірних днів.

По завершенні КВДЧ учасники були дуже задоволені бо отримали масу вражень, нові знання і нових друзів.

А організатори семінару, в свою чергу, сподіваються на хороший результат, зокрема на подальшу розбудову Пласту та збільшення кількості дійсних членів організації в Полтавській області. 

Про діяльність полтавського Пласту можна дізнаватися через групу у соціальній мережі «В Контакті» «Пласт» Полтава, а також за телефонами 050 942 81 50 і 067 531 65 69. Полтавські скаути чекають на нових друзів, бо пластування – це саме те, чого потребує українська молодь в наш час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пластуны #Полтава
Оголошення
live comments feed...