• Головна
  • У Полтаві чоловік вбив дружину та її душевно хворого сина (ФОТО)
16:30, 3 серпня 2011 р.

У Полтаві чоловік вбив дружину та її душевно хворого сина (ФОТО)

50-річний чоловік убив свою дружину та свого пасинка. Міліції він пояснив, що причина вбивства дружини – ревнощі. А її сина – бо «просто дістав».

Жінка, яка працювала соцпрацівником, не вийшла на роботу. Її колеги почали хвилюватися, на телефонні дзвінки вона не відповідала. Тоді вони зателефонували брату. Він, приїхавши додому до сестри, побачив жахливу картину – 50-річна жінка лежала мертва. У домі – все в крові. В гаражі родич виявив ще й труп 28-річного племінника. Обоє були забиті до смерті.

– Правоохоронці миттєво виїхали на місце злочину. У жертв – забійні рани голови. Жінку убили молотком, а її сина – обухом сокири, – розповіла Алла Квіта, представник прес-служби обласної міліції . – Міліція відразу запідозрила, що вбивство скоїв хтось знайомий або рідний. Сусіди розповіли, що в жінки був співмешканець. Але останні 4-5 днів його не бачили. Оселю його матері у Яківцях розшукали через кілька годин. Підозри міліції справдились.  Чоловік переховувався у сараї в материному дворі і не відчиняв дверей. Довелося їх зламати.

Відпиратися підозрюваний не став – признався. Сказав, що дружину вбив, бо дуже ревнував її, і вона про це знала.

– Коли я запитала, а навіщо ж він убив свого пасинка, чоловік сказав: «бо цей психічнохворий мене дістав», – розповіла Поліна Ларіна, представник прес-служби обласної міліції.

Родина жила відлюдькувато. Ні з ким на вулиці не спілкувалися. Лише віталися.

– До них, навіть, у двір ніхто не міг зайти. Друзі молодшого 20-річного сина, коли приходили, завжди стояли за ворітьми. У дворі було дві великі собаки, в хаті – ще одна, – розповідає Поліна Ларіна. – Про старшого сина, який загинув, сусіди кажуть, що він дійсно був душевно хворий, але добрий. Розповідають, що він  любив саджати дерева та кущі біля двору. Працював двірником. А незадовго до смерті розповів сусідам, що вітчим ображає маму.

Під час вбивства молодший син жінки був на морі на практиці. За тиждень до смерті чоловік з дружиною, навіть, їздили до нього  відпочивати, розповіли правоохоронці.

Сімейна пара жила разом 5 років, вони знайомі з дитинства, були однокласниками. Обоє родом з Яківців. Сусіди не чули в родині сварок, не бачили бійок. Раніше в поле зору міліції підозрюваний не потрапляв.

– Вони не зловживали спиртним, були родиною з середнім достатком – мали машину, нормальний будинок. Не схоже, щоб це була якась неблагополучна родина. Хоча чоловік офіційно ніде не працював, – розповідає Поліна Ларіна.

Зараз підозрюваний знаходиться під вартою. На спілкування йде не охоче.

– Підозрюваний веде себе адекватно, говорить грамотно. Чоловік повністю розуміє, що він зробив. Але не хоче розповідати про причини детальніше. Сказав лише, що вбив через ревнощі, – розповіла Поліна Ларіна, яка спілкувалась з затриманим.

Молодший 20-річний син, який залишився один, повернувся з моря на похорон своєї родини. Зараз він живе в тому домі, де сталося вбивство. Правоохоронці розповіли, що він почав робити ремонт. Адже потрібно було зривати підлогу, обдирати стіни, бо усе було залите кров’ю.

Цією сокирою чоловік вбивав свого хворого пасинка, який захищав матір

Родина жила у цьому будинку в Полтаві

Оголошення
live comments feed...