• Головна
  • Полтавці відвідали дві фабрики ялинкових прикрас (ФОТО)
18:23, 5 грудня 2014 р.

Полтавці відвідали дві фабрики ялинкових прикрас (ФОТО)

Щоб придбати унікальні іграшки ручної роботи та ексклюзивно прикрасити свою новорічну ялинку учасники полтавського туристичного клубу InGreen  відвідали дві фабрики ялинкових прикрас. Полтавці поєднали новорічний шопінг із насиченою екскурсійною програмою.

Першою екскурсія проходила на Клавдіївській фабриці ялинкових прикрас (Київська область). Тут учасники поїздки відвідали всі цехи та побачили поетапне народження новорічних іграшок.  Це справжня магія, коли із скляної трубочки утворюється срібляста кулька, яка потім набуває неповторного вигляду в руках професійних художників. І такі унікальні іграшки ручної роботи можна придбати в сувенірному магазині за цінами виробників.

Також на фабриці діє музей новорічних іграшок та Пошта Діда Мороза, де можна написати лист Діду Морозу. Крім іграшок продаються також календарі та листівки. А щоб Ваш подарунок став, дійсно,  ексклюзивним на будь-якій іграшці художники можуть зробити іменний напис.

Після екскурсії учасники створили новорічну іграшку власними руками на майстер-класі. І хоча заготовка була у всіх однакова – малюнок у кожного вийшов індивідуальний.

Наступною була фабрика новорічних прикрас  «Гардиан Плюс» (Київська область). Здавалося б процес виготовлення іграшки однаковий, але фабрики виявилися зовсім різними. І розповідь екскурсовода, і робота художників, і новорічні іграшки у сувенірних магазинах сильно  відрізнялися між собою. Лише тут можна придбати скляну іграшку розписану художником за 10 гривень.

Тож, обов’язково слід відвідати ДВІ ФАБРИКИ ялинкових прикрас, щоб обрати найкращі іграшки та всебічно і в повній мірі дізнатися про процес їх створення.

Казкова подорож на ДВІ ФАБРИКИ ялинкових прикрас буде проходити у грудні і всі бажаючі ще можуть на неї потрапити! Зверніть увагу, чим пізніше Ви поїдете на фабрику – тим менший вибір ялинкових іграшок ручної роботи у фірмових магазинах за демократичними цінами, вам залишиться! Найближча подорож з Полтави планується  у суботу 13 грудня. Приєднатися можуть всі бажаючі.

ФОТОЗВІТ з екскурсії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#экскурсия #игрушки
Оголошення
live comments feed...