• Головна
  • У Полтаві знов покажуть виставу за Лесем Подерв’янським
17:33, 4 грудня 2014 р.

У Полтаві знов покажуть виставу за Лесем Подерв’янським

6 грудня Театр КРОТ (м.Київ) вже вдруге привезе до Полтави виставу «Павлік Морозов». Спектакльстворений на основі однойменного твору Леся Подерв’янськогодраматурга, класика української сучасної авангардної літератури та художника. Постановник виставиукраїно-німецький режисер Андрій Крітенко.

Андрій Крітенко працює з різними європейськими та українськими театрами. В своїй роботі надає перевагу відходити від академічних театральних кліше – в усіх виставах, пліч о пліч з професійними акторами, беруть участь журналісти, музиканти, співаки, викладачі.

Акторський склад вистави:
Микола Вересень – журналіст, теле- та радіоведучий, громадський діяч.
Alloise – співачка, лідер проекту «Alloise», радіоведуча. Уродженка м.Полтава!
Андрій Середа – співак, лідер гурту «Кому вниз», актор озвучення та дубляжу.
Олег Прімогенов, Сергій Калантай, Євген Капорін, Тетяна Круліковська, Сергій Солопай, Тетяна Несвідоменко, Єгор Пчьолкін та інші – актори театру і кіно.
Піонери – випускники Вільної Школи Акторської Майстерності, організатором якої є Театр КРОТ.

Вистава «Павлік Морозов» – химерне поєднання античної і радянської міфології в естетиці постмодерну. Там є любов, жорстокість, жах, іронія, пародія, вона неначе дзеркало, що відображує нашу спотворену дійсність для того, щоб ми завжди мали змогу подивитися в очі реальності, якою б непривабливою вона не була.

За словами акторів, під час постановки п'єси проблема полягала у тому, що «Павлік Морозов» – це дійсно епічна трагедія, дуже страшна вистава. Адже на сцені ми бачимо шість смертей: вбивають матір, батька, братів... .

Як повідомляє менеджмент театру: «Останній рік українцям не до розваг і культурних посиденьок і все ж таки, ми запрошуємо полтавчан 6 грудня до ПД «Листопад» на виставу «Павлік Морозов». Бажаємо приємного вечора. Вистава відбудеться за будь-яких умов».

Pavlik4_1710
Pavlik1_1710
Pavlik2_1710
Pavlik3_1710
afisha_Pavlik
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лесь #павлик морозов #Полтава #театр
Оголошення
live comments feed...