![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
16:02, 3 грудня 2014 р.
У ТЕС, яке обслуговує Полтавщину, вугілля залишилося на чотири дні
Тим часом в країні продовжується віялові відключення електроенергії.
Як повідомили у держкомпанії «Укренерго», напружений стан із забезпеченням вугіллям зараз склався на Зміївській, Вуглегірській, Луганській, Придніпровській та Криворізькій ТЕС. Справа в тому, що запасів палива залишилося максимум до 4 доби.
Зміївська ТЕС — найбільша електростанція у Харківській області та одна з найбільших теплових електростанцій України. Вона забезпечує електроенергією Харківську, Полтавську та Сумську області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...