![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:04, 3 грудня 2014 р.
Мер Полтави підняв руку на депутата міської ради?
У міськраді назріває черговий скандал.
Як ми раніше повідомляли, остання сесія міської ради вийшла досить скандальною. Сьогодні протистояння мера Полтави Олександра Мамая з одного боку, та Сергія Капліна і Олександра Шамоти – з іншого отримало новий виток.
Як повідомляє народний депутат Сергій Каплін на своїй сторінці у facebook, міський голова сьогодні вранці підняв руку на Олександра Шамоту.
- Сьогодні вранці Олександр Шамота разом з громадою прийшли до приймальні мера Мамая. Мета - запитати про результати виділення грошей для наших бійців АТО та підстави для підняття тарифів для полтавців. Мер вийшов у приймальню і почав кричати, що не знає хто такий Шамота, істерити, схопив Олександра та почав штовхати людей та бити. В результаті у Шамоти ушкодження та порваний одяг. Зараз він у міліції, пише заяву про злочин.
![Скриншот 03.12.2014 105458.bmp Скриншот 03.12.2014 105458.bmp](/dist-assets/images/cap.jpg)
Скриншот 03.12.2014 105458.bmp
![Мер Полтави підняв руку на депутата міської ради?, фото-2 Мер Полтави підняв руку на депутата міської ради?, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:32, 15 липня
1
13:15, 13 липня
18:15, 13 липня
12
live comments feed...