• Головна
  • За лаштунками полтавського громадського руху: «Народний фронт Полтавщини»
12:13, 2 грудня 2014 р.

За лаштунками полтавського громадського руху: «Народний фронт Полтавщини»

За останній рік суспільство спостерігає за значним підйомом громадської діяльності населення. Громадські організації плодяться дуже швидко, як гриби після дощу. Однак мало хто знає, що за люди стоять за цими громадськими утвореннями, які цілі переслідують її лідери, в які ігри грають.

Однією з громадських організацій міста є «Народний фронт Полтавщини». Створений у вересні 2013 року «НФП» мав об’єднати патріотичну молодь, проводити акції, спрямовані на підняття рівня національної самосвідомості. Натомість серед лідерів організації виникли суперечки саме ідеологічного характеру. Частина членів «НФП» бажала й надалі залишатися вірними своєму напрямку діяльності, інша частина забажала заробляти гроші. Класичний сюжет.

До редакції 0532.ua звернувся Андрій Олійник, який донедавна був одним з трьох членів Керівної Ради ГО «НФП». Він надав нам матеріали, які й спричинили появу цього матеріалу. Адже полтавці мають знати, що за громадські організації та рухи діють під безкорисними патріотичними гаслами.

Отже, наводимо листа Андрія Олійника, який детально описав ситуацію за лаштунками ГО «НФП».

«Громадські організації створюються ідейними людьми, не для заробляння коштів, а для боротьби своїми силами з існуючими проблемами в суспільстві. Нажаль політики часто намагаються купити такі організації, для використання їх в своїх політичних цілях, особливо перед виборами. Однією з таких продажних організацій нещодавно стала ГО «Народний фронт Полтавщини» (ГО «НФП»). Продавцем організації виступив Пєєв Станіслав Тодоров голова Керівної Ради ГО «Народний фронт Полтавщини».

В серпні 2014 року, Станіслав Пєєв з власної ініціативи і без інформування інших членів Керівної Ради ГО «НФП»  мав зустріч з лідером ГО «Відродження Полтави» Сергієм Чередніченком, підчас якої фактично продався сам і продав ГО «НФП». Лише згодом Пєєв повідомив всіх про його домовленість з Сергієм Чередніченком. Як повідомив сам Станіслав Пєєєв,  умовами його домовленості були такі:  Чередніченко пообіцяв 3 місця в своєму списку команди, кого він буде продвигати в депутати Полтавської міської ради та 15 тис. гривень на організацію, крім тих грошей, які він даватиме на проведення різних акції, а натомість потрібно буде виконувати всі доручення Сергія Чередніченка.

Такий вчинок Станіслава Пєєва звісно викликав обурення серед багатьох членів ГО «НФП», в тому числі  членів Керівної Ради ГО «НФП», яким не було відомо раніше про це. Головним аргументом свого вчинку Пєєв назвав те, що йому немає за що жити і на його думку Сергій Чередніченко єдиний варіант всім заробити і прорватися до влади.

У вересні, після цих заяв Станіслава Пєєва були організовані збори Керівної Ради ГО «НФП», на яких були присутні всі 3 члени Керівної Ради ГО «НФП». На зборах були визначені питання, що потрібно було негайно вирішити. Підчас розгляду першого ж питання Станіслав Пєєв не знайшов підтримки своїх бажань і відмовився вести протокол зборів, бо назвав це бюрократією. Станіслав Пєєв взагалі мав звичку не дотримуватися організаційних правил та вимог і зневажав ведення будь-якої документації. На цих зборах Станіслав Пєєв заявив, що йому байдуже на рішення Керівної Ради і що він буде робити так, як він вважає за потрібне, а не як вирішила більшість Керівної Ради.

Відповіддю Станіслава Пєєва на те, що його егоїстичні погляди не були розділені іншими 2 членами Керівної Ради ГО «НФП», стали якісь таємні збори, без відома обурених 2 членів Керівної Ради, на яких Станіслав Пєєв спочатку оббрехавши інших членів Керівної Ради, а потім змусив написати всіх присутніх «Заяву» в якій кожний член ГО «НФП» без пояснень вимагав членів Керівної Ради ГО «НФП» Андрія Олійника і Ярослава Улинця самоусунутися з організації. Через нездатність Станіслава Пєєва організовано працювати і вести справи на достатньому юридичному рівні, його задум таким чином позбутися нас, щоб ми не заважали йому продати організацію, провалився.

Довідавшись про підлі вчинки Станіслава Пєєва і деяких членів організації, що теж прогнили з середини, вже не було жодного бажання знаходитися серед цих людей, що заради грошей і обіцяної влади зрадили людей з якими багато років разом працювали на благо України та ідеї на яких будувалася сама громадська організація «Народний фронт Полтавщини». Я, Андрій Олійник і Ярослав Улинець та ще деякі члени вийшли з ГО «НФП».  24 листопада 2014 року закінчилася процедура виходу нас з організації і були видані Міністерством юстиції документи, де зареєстровані вже нові члени Керівної Ради ГО «НФП» Богдан Трачук і Сергій Письмак.

Наскільки мені відомо зі слів Пєєва і Трачука, то ці обіцяні Сергієм Чередніченком місця депутатів в міській раді закріплені за Станіславом Пєєвим, Богданом Трачуком і Андрієм Опанасенком.

Також підчас відвертої розмови Станіслав Пєєв визнав, що на виборах в Народні депутати, що відбулися 26 жовтня 2014р. він і ГО «НФП» працювали не тільки на Сергія Чередніченка. Ще він підтвердив, що акцію 3-го жовтня, поблизу зупинки «Леніна», на якій ГО «НФП» розповідала хто з кандидатів є Полтавцем, була замовлена і проплачена Сергієм Чередніченком

Також варто відмітити, що акцію протесту проти будівництва по вул. Жовтнева 5 проводять не місцеві жителі, а лише декілька людей, всі ті, хто з початку весни працює на Сергія Чередніченка.

На останок хочу закликати всіх свідомих Українців не чекати доки хтось за нас вирішить наші долі, а вставати і будувати спільне майбутнє разом, без продажних людей».

Наскільки патріотично та ідейно облаштована діяльниість ГО "Народний фонт Полтавщини" вирішувати читачам.

Станіслав Пєєв

Станислав Пеев

Станислав Пеев

Андрій Опанасенко

Андрей Опанасенко

Андрей Опанасенко

Сергій Письмак

Сергей Письмак

Сергей Письмак

Богдан Трачук

Богдан Трачук

Богдан Трачук

Безымянный
скан заявы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#народний фронт полтавщини #громадська організація
Оголошення
live comments feed...