• Головна
  • Полтавські спецназівці провели тренування (ФОТО)
16:20, 1 серпня 2011 р.

Полтавські спецназівці провели тренування (ФОТО)

Чергові навчально-тренувальні збори для працівників, які включені до складу груп захоплення при міськрайвідділах, відбулися на базі Навчального Центру професійної підготовки УМВС України в Полтавській області.

– 30 чоловіків із числа особового складу груп швидкого реагування райвідділів та міськрайвідділів Полтавщини здавали своєрідний іспит на підтвердження фахових вмінь та навичок, – повідомила Анна Маселькас, спеціаліст відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області. – Під час зборів міліціонери здобували нові та вдосконалювали уже отримані знання та навички з тактики дій в типових та екстремальних ситуаціях, виконували різні ускладнені вправи зі зброєю, затримували небезпечних та озброєних «злочинців».

– Проведення таких тренувань закріплюють у міліціонерів впевненість у своїх силах, вдосконалюють їх дії при виконанні обов’язків у екстремальних умовах та при ускладненій оперативній обстановці, – розповів Олександр Єщенко, учасник тренувань та представник Новосанжарського райвідділу міліції.

– Такі заходи є безцінним досвідом для міліціонерів, що входять в групи швидкого реагування, – сказав Ігор Турчин, інструктор-викладач зі стрільби ФСТ «Динамо». – Під час зборів учасникам надається практична і методична допомога з організації тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки особового складу у вигляді методичних рекомендацій.

Оголошення
live comments feed...