• Головна
  • На Полтавщині керівник комунального підприємства «наварив» на газі майже мільйон гривень
11:46, 1 серпня 2011 р.

На Полтавщині керівник комунального підприємства «наварив» на газі майже мільйон гривень

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю одного з районів Полтавської області викрили керівника одного з місцевих комунальних підприємств, який заборгував нафтогазовим компаніям більше мільйона гривень за спожитий газ.

Про це повідомили в прес-службі МВС.

Відкривши в 2009 році спеціальний рахунок у відділенні одного з банків для акумуляції коштів, сплачених споживачами теплоенергії, він «забув» переукласти договори з усіма категоріями клієнтів. Останні ж продовжували перераховувати гроші на рахунки зі спеціальним режимом використання, відкриті керівником в інших банківських установах ще 2007-го року.

Цим самим службова особа отримала «монополію» на управління потоками коштів. Йому вдалося «зекономити» понад 800 тисяч гривень на нафтогазових компаніях, які недоотримали понад мільйон гривень відрахувань за спожитий газ комунальним підприємством. Тепер за матеріалами УДСБЕЗ Полтавщини щодо службової особи порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 366 (службова підробка, що спричинила тяжкі наслідки) та частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Оголошення
live comments feed...