• Головна
  • Очолена Удовіченком громадська організація захищатиме інтереси Полтавщини та полтавців
Реклама
18:12, 25 листопада 2014 р.

Очолена Удовіченком громадська організація захищатиме інтереси Полтавщини та полтавців

Реклама

У прямому ефірі ОДТРК "Лтава" відбулася презентація громадської організації "РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ".

Створена нещодавно, вона вже об'єднала чимало прихильників по всій області й розпочинає низку масштабних проектів, спрямованих на захист інтересів Полтавщини та полтавців у різних сферах.

Соціальне забезпечення людей, розширення прав органів місцевого самоврядування, сприяння розвитку промисловості та сільського господарства, увага до потреб молоді – це основні напрямки діяльності ГО "РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ".

Як наголосив голова організації Олександр Удовіченко, ініціатива її створення постала внаслідок численних зустрічей з людьми. Це дієва відповідь на виклики сьогодення, вияв негаласливого полтавського патріотизму.

"Сильну і єдину державу неможливо створити без уваги до землі, на якій ми народилися і живемо - малої батьківщини, - зазначив Удовіченко. – Це об’єднуюче начало».

У своїй діяльності "РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ" спиратиметься на територіальні громади, різні форми об'єднання громадян. Влада повинна почути їхній голос.

«Ми не йдемо в політику на державному рівні, бо це нині має вигляд арени для популізму, - наголосив Олександр Удовіченко. – Маємо впливати на суспільні процеси, на речі, які там не вирішуються, але непокоять людей. Накопичилася маса проблем. Необхідно пройти непростий шлях, захистити найменш забезпечених».

Щодо стосунків з діючою владою, то голова ГО «РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ» зауважив:

«Ми не будемо огульними критиками. Нові управлінці не мають досвіду, ефективно працювати в них не виходить і ми повинні допомогти владі, насамперед, виконати свої обіцянки».

Презентація відбувалася у формі невимушеного й відвертого діалогу. Кожну сферу представляли фахівці своєї справи: саме вони складають рушійну силу об'єднання. Зокрема, секретар Полтавської міської ради, голова ГО «Турбота-2008» Оксана Деркач наголосила на необхідності розширення меж місцевого самоврядування через співпрацю з об’єднаннями громадян. Президент товариства «Кребо», президент Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», знаний меценат Володимир Матицин акцентував на соціальній відповідальності бізнесу, допомозі тим, хто її потребує. На презентації також порушено проблеми розвитку промисловості, сільського господарства, медицини, освіти тощо.  Голова ГО «Молодіжний простір» Олексій Чепурко звернув увагу на потребу довіри до молоді. Однак і вона мала би розуміти, що все і відразу отримати неможливо – успіх досягається завдяки цілеспрямованій, наполегливій праці та накопиченню досвіду.

Очолена Удовіченком громадська організація захищатиме інтереси Полтавщини та полтавців, фото-1

У зв’язку з молодіжною темою учасники презентації зазначали: основа майбутнього суспільства – здорове покоління. Багато років в області цій сфері надавали значної уваги, і добрі починання слід обов’язково продовжити.

Не стоїть осторонь громадська організація і від найболючішої проблеми. На місцях ведеться активна робота, спрямована на допомогу українським військовим. Про це, зокрема, говорив директор ПАТ "Кременчуцьке кар'єроуправління "Кварц" Геннадій Федотов.

 Олександр Удовіченко закликав усіх полтавців до об'єднання, до спільних дій на благо Полтавщини. Не протистояння, а конструктив, не руйнування, а продовження кращих полтавських традицій, віра в себе допоможуть забезпечити рідному краю та його людям гідне майбутнє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Удовіченко
Оголошення
live comments feed...