• Головна
  • Жовто-блакитний прапор майорить над усіма відділеннями ПриватБанку на Полтавщині
Реклама
18:36, 5 листопада 2014 р.

Жовто-блакитний прапор майорить над усіма відділеннями ПриватБанку на Полтавщині

Реклама

Сьогодні державний прапор України набув особливого значення. Жовто-блакитний тепер втілює в собі не тільки національну ідею, а й честь, гідність, єдність, патріотизм. У складні для країни часи ПриватБанком прийнято рішення вивісити державні прапори над відділеннями в усіх областях, аби не тільки працівники та клієнти, а й кожен перехожий знав, що це – банк незалежної України.

"Я вважаю, що розмістити український прапор над усіма відділеннями нашого банку – правильне і своєчасне рішення, – говоритьдиректор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись, – адже сьогодні як ніколи українцям важливо відчувати себе єдиними, сильними, цілісними, непохитними. Водночас дуже важливо, аби кожен наш клієнт усвідомлював, що робота ПриватБанку в часи лихоліття спрямована на добробут усієї України, а значить – і на його особистий добробут, спокій та затишок. Ось тому і майорить український прапор над усіма нашими відділеннями. І майорітиме завжди".

Рішення підняти український прапор над відділеннями одноголосно прийняли всі керівники ПриватБанку, сподіваючись на те, що й інші комерційні установи нашої держави не залишаться осторонь цього починання.

Нагадаємо, що впродовж останніх місяців ПриватБанк прийняв цілий ряд патріотичних рішень: пластикові картки, оформлені в національних кольорах, відеоролик з гімном України тощо. А тепер у Пирятині, Миргороді, Лубнах, Решетилівці, Котельві та інших райцентрах люди, проходячи повз відділення ПриватБанку, одразу розуміють: цей банк – насправді український. 

Прес-офіс  ПриватБанку у  Полтаві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#приватбанк #полтава
Оголошення
live comments feed...