• Головна
  • ПриватБанк встановив у Полтаві новий термінал самообслуговування з інноваційною технологією
10:05, 31 жовтня 2014 р.

ПриватБанк встановив у Полтаві новий термінал самообслуговування з інноваційною технологією

​У відділенні «Корпусний парк» по вул.Жовтнева, 29/15 встановлено новий термінал ПриватБанку, який «уміє» приймати гроші від клієнтів одразу пачками, що значно спрощує процес внесення готівки на рахунок.

«Це насправді довгоочікувана технологія, що допоможе підприємцям, які щодня здають виручку до банку і користуються терміналами самообслуговування ПриватБанку, зберегти дорогоцінний час, — говорить Наталія  Ярмош, керівник відділення «Корпусний  парк”. - Термінал приймає грошові кошти пачками по 50 купюр. Це вже зацікавило деяких приватних підприємців та організації, які хочуть встановити такі термінали на своїх торгових майданчиках».

Розвиток термінальної мережі самообслуговування зумовлений підвищеним попитом на “електронних касирів”. Адже можливості  цих апаратів дуже широкі - від отримання або відправлення грошових переказів міжнародних систем до купівлі квитків на транспорт або культурно-масові заходи. Лише з початку року в Полтавській  області мережа терміналів самообслуговування зросла на 30%.

«Термінал працює за тим самим принципом, що й при прийомі коштів покупюрно, - говорить керівник Напрямку банкоматної та термінальної мережі Полтавського ГРУ ПриватБанку Генадій  Стефанішин. - Знайти потрібну функцію в меню терміналу дуже легко, але якщо клієнт бажає попередньо взнати всі деталі - на сторінці ПриватБанку можна знайти усі необхідні відеоінструкції».

Станом на сьогодні у Полтавській області вже встановлено та працює понад 340 банкоматів та 495 терміналів самообслуговування. Нагадаємо, що клієнти ПриватБанку можуть знімати готівку в банкоматах інших банків без комісії - комісію сплатить ПриватБанк. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приватбанк
Оголошення
live comments feed...