Полтава отримала свою «Наталку Полтавку» (ФОТО)

Ірина Ляшенко стала володарем почесної корони.

Конкурс "Наталка Полтавка" вже досить давно став такою собі візитівкою нашого міста. Міський будинок культури в черговий раз зібрав у власній залі найчарівніших та найгарніших дівчат міста з однією простою метою - обрати одну єдину та неповторну "Наталку".

На цей раз у конкурсі краси взяли участь вісім конкурсанток, які в різних епізодах вечора намагалися довести свою перевагу над суперницями. Це Анастасія Горностаєва, Марія Лобова, Марія Реутова, Мар'я Максюта, Юлія Вербицька, Анна Сагань, Ірина Ляшенко та Руслана Токар.

Взагалі конкурсна програма складалася з чотирьох конкурсних епізодів, які мали свою родзинку: "Осінній джаз" (загальний вихід), "Краса по-полтавськи" (відео-візитівка), "Здивуй нас!" (конкурс талантів) та "Народний стайл" (дефіле в українському стилі).

Доки ж конкурсантки готувалися до чергових виступів, атмосферу у залі підігрівали учасники місцевої ліги КВН -  команда "Пацаны ваще и Юля". Окрім них виступали також місцеві танцювальні колективи, чарував своєю грою на саксофоні Артем Опошнян, а співак Еміль збагатив вечір латиноамериканськими піснями.

Полтава отримала свою «Наталку Полтавку» (ФОТО), фото-1

У підсумку головну корону змагань отримала студентка 3-го курсу педагогічного університету Ірина Ляшенко, в той час як Юлія Вербицька та Анастасія Горностаєва стали віце-міс. 

Полтава отримала свою «Наталку Полтавку» (ФОТО), фото-2

Фоторепортаж вечора краси.

конкурс краси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі