• Головна
  • Люстрована чиновниця буде судитися, щоб повернутися до держслужби
17:30, 30 жовтня 2014 р.

Люстрована чиновниця буде судитися, щоб повернутися до держслужби

Звільнена згідно закону «Про очищення влади» директор Департаменту економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович хоче поновитися на роботі через суд.

Олена Адамович провела прес-конференцію де заявила, що при її звільнені була порушена процедура та низка законів. Зокрема, на думку колишньої чиновниці, застосування щодо неї Закону Про люстрацію порушує Конституцію України та Женевську конвенцію про права людини.

 «Я хочу судитися не за себе, хочу створити прецедент, щоб захистити від свавілля інших людей котрі чесно служили державі» – заявила Олена Адамович. «Я зараз вивчаю законодавство і вважаю що такі самовільні звільнення порушують права» - додала вона

До яких судових інстанцій збирається звертатися Адамович не вточнила.

«Існує постанова Кабінету міністрів, котра визначає процедуру. Державний орган публічно оголошує про перевірку на офіційному сайті. Там же повідомляє про комісію, яка буде проводити перевірку. До складу комісії входять і представники громади. І коли почнеться перевірка, то кожного перевіряють індивідуально. У моєму ж випадку без всілякої процедури, подивилися мою особисту справу, хоч і так всім відомо, що я працювала заступником губернатора з 2010 року по середину 2013» - розповіла люстрована.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люстрация #Полтава #Адамович
Оголошення
live comments feed...