У Полтаві згадали про легендарну військову авіаційну операцію часів Другої світової (ФОТО)

В день ювілею визволення України від німецько-фашиських загарбників згадали і про Operation Frantic.

Всім відомо, що наша з вами країна під час Другої світової зазнала непомірно великих втрат. До цього часу пошуковці знаходять рештки бійців, які залишити цей світ, наближаючи мить перемоги над фашизмом.

В день відзначення 70-річчя визволення України від німецько-фашиських загарбників одним із центрів святкувань у нашому місті стала обласна університетська наукова бібліотека, яка знаходиться на вулиці Леніна.

Протягом дня біля входу до будівлі бібліотеки відбулася спеціальна театралізована виставка та флеш-моб по виготовленню маківки (червоний мак є символом пам'яті у  країнах Європи та США - прим.автора).

Вже ближче до вечора відкрився вуличний музей, головною складовою якого були фотознімки Полтави, зроблені американськими льотчиками у 1944 році. Згодом ансамбль місцевої філармонії "Полтава" виконав декілька пісень із свого репертуару, а завершальним акордом став показ під відкритим небом документального фільму "Сквозной удар. Авиабаза особого назначения", у якому розповідалося про саму бойову операцію.

IMG_0340IMG_0361
IMG_0369IMG_0371
IMG_0409IMG_0374
Флентік Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі