Полтавські податківці допомогли військовому шпиталю

Свій внесок у загальнонародну справу допомоги військовим зробили працівники Полтавської об’єднаної державної податкової інспекції. Начальник інспекції Сергій Садовий відвідав Полтавський військовий гарнізонний шпиталь та передав для потреб поранених в ході антитерористичної операції військовослужбовців, які проходять курс лікування у цій медичній установі, масляні обігрівачі.

Начальник шпиталю полковник медичної служби  Віктор Оксьон подякував  за допомогу військовій медичній установі  та військовослужбовцям.

«Наразі у шпиталі перебуває 27 бійців з зони АТО. В основному з пораненнями кінцівок та контузіями. На сьогодні всі вони забезпечені  медикаментами, військовим одягом, отримують харчування. Потрібно відзначити, що більшість з перерахованого придбане за кошти благодійної допомоги, яка надається полтавцями та мешканцями області. Майже 500 тисяч гривень благодійних внесків від громадян надійшли для придбання необхідних медикаментів, більше ніж 400 тисяч на придбання харчових продуктів та одягу», - підсумував керівник медичного закладу.

Начальник Полтавської об’єднаної державної податкової інспекції  Сергій садовий підкреслив, що в такий важкий для країни час працівники інспекції не можуть залишатися осторонь: «Кожен з нас розуміє, що від його хоч маленького, але щиросердного вкладу залежить доля країни. Ми  сподіваємося що наша   допомога надасть змогу хлопцям швидше одужати та успішно пройти реабілітацію. Міцного їм здоров’я, та скорішої перемоги в яку ми беззастережно віримо».

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

міндоходів військовий шпиталь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі