• Головна
  • Мешканець Полтави став призером акції від ПриватБанку “Відпочинок без турбот”
18:07, 28 жовтня 2014 р.

Мешканець Полтави став призером акції від ПриватБанку “Відпочинок без турбот”

У період з 1 квітня по 30 вересня 2014 року ПриватБанком проводилась акція для  пенсіонерів "Відпочинок без турбот". Кожен учасник акції міг стати переможцем, отримати  сертифікат на 5 000 грн і обміняти  його на  путівку. Акцію завершено. За підсумками  розіграшу у вересні у Полтавській філії ПриватБанку є переможець, який виграв  сертифікат  на 500 грн.

Пенсіонер Володимир Миколайович Мацюцький вже давно здійснює всі банківські перерахунки, не виходячи з дому - зручно і зайвого часу не треба витрачати.

"Звичайно, я не сподівався на виграш, я навіть про нього й не знав. Мене в цій акції зареєстрували діти, – говорить Володимир Миколайович. – А тут телефонують з банку, говорять, що я виграв 500 гривень. Я довго не думав, куди поїду, адже давно вже хочу відвідати Гоголівські місця. А це якраз випала нагода. Я завжди  сплачую за все тільки своєю пенсійною карткою. Тим більше, що нічого складного там немає. А цього  разу завдяки їй ще й приз отримав".

Пенсійне обслуговування - це соціальна програма ПриватБанку. Оформлення пенсійної картки здійснюється миттєво та безкоштовно. Зняття готівки в банкоматах, оплата комунальних послуг для пенсіонерів проводяться без стягнення комісії. Користуючись  пенсійною  карткою, можна отримати надбавку до пенсії - банк нараховує 10 відсотків річних на кошти, які не знімаються, а залишаються на картці. Також пенсіонери отримують знижки і бонуси в мережі партнерів банку “Бонус Плюс” при розрахунках карткою в  торговельних  точках і аптеках.

Сьогодні всі діючі програми і системи ПриватБанку розраховані на те, аби бути зрозумілими кожному клієнту – від підлітка до пенсіонера. Спеціалісти банку постійно працюють над тим, аби кожній людині було просто, доступно і комфортно користуватися послугами банку. ПриватБанк постійно дбає про те, аби клієнти усіх вікових груп почувалися комфортно. Для них постійно створюються все нові й нові продукти, якими й користуватися зручно, і дуже часто можна щось приємне отримати у вигляді бонусу. Отже  вітаємо  переможців і  чекаємо  на  нові акції від  ПриватБанку. 

З  повагою,  прес-офіс  ПриватБанку  у  Полтаві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#приватбанк #полтава
Оголошення
live comments feed...