У Полтаві в день виборів проїзд по маршруту №8 буде безкоштовним

26 жовтня,  в день виборів, у  Полтаві проїзд по маршруту №8 «Кр. ринок - с. Вороніна», буде безкоштовним увесь день. Такий подарунок жителям міста вирішив зробити один з міських перевізників Євгеній Чаплигін.

Про це він повідомив на зборах перевізників, які проводив начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Олександр Андросов.

Євгеній говорить, що вважає цей день визначальним для нашої країни і кожного громадянина, тому готовий зробити все, щоб допомогти людям віддати свій голос цього дня. До того ж він зазначив, що перевізники ті люди, які можуть собі дозволити 1 день безкоштовного проїзду, але на його пропозицію приєднатися до такої акції більше ніхто не відгукнувся.

Нагадаємо Євген Чаплигін один з засновників ГО «Полтавський автомайдан», а також він був одним з ініціаторів проведення перевірки громадського транспорту виставленого на черговий конкурс на обслуговування міських маршрутів.

Також  ФОП Чаплигін Є.Є. турбується про полтавчан не лише в день виборів, вони робили проїзд безкоштовним на деякі свята та безкоштовно підвозять школярів Полтавської ЗОШ №15, за що адміністрація школи висловила подяку, відзначивши, що у перевізника ще й до того ж охайні автобуси та професійні і ввічливі водії.

До речі, журналіст «0532.ua» теж був присутнім на перевірці громадського транспорту, в якій брали участь транспортні засоби Євгенія Чаплигіна. Тоді в нього чи не єдиного була повністю укомплектована аптечка в автобусах, водії одягнені в сорочки, до того ж вони розповіли, що їм не дозволяють палити в кабіні водія.
Фото з дня проведення перевірки громадського транспорту, автобус Євгена Чаплигіна 

У Полтаві в день виборів  проїзд по маршруту №8 буде безкоштовним, фото-1
У Полтаві в день виборів  проїзд по маршруту №8 буде безкоштовним, фото-2
Полтава вибори громадський транспорт Чаплигін
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі