Ворскла та Металіст розписали у Полтаві нічию

Глядачі забитих м'ячів так і не побачили.

В минулі роки в матчах між "Ворсклою" та "Металістом" перемога практично автоматично надавалася харків'янам.

Однак часи змінюються. Фінансові проблеми всіма силами тиснуть на "металістів", що не може не впливати на їхні результати. Від колишньої могутності, на жаль, залишилося не так багато, і фактично кожне очко дається їм неймовірною працею на полі.

Чи то "Ворскла" додала у силі, чи "Металіст" занадто багато втратив, однак перед звітним матчем більшість футбольних фахівців висловлювали практично однакому думку - обидві команди мали рівні шанси на підсумковий успіх.

У першому таймі моментів біля обох воріт було обмаль. Ніби команди й грали, однак лише господарі мали реальні моменти, аби відкрити рахунок: спочатку Бараннік не зміг реалізувати свій вихід віч-на-віч з кіпером "Металіста" Горяїновим, а згодом Турсунов з хорошої позиції влучив у ... Ковпака.

Після відпочинку команди продовжували діяти на одному рівні. У складі харків'ян слід відзначити гру Едмара, який кілька разів загрожував володінням Богуша. Дедечко та Ко могла схилити шальки терезів на корить "Ворскли", однак свої моменти вони також не реалізували - 0:0.

футбол Ворскла
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі