Олег Ляшко у Полтаві: місцеві музики, полум'яна промова та обіцянки змінити пенсійний вік для жінок (ФОТО)

Лідер Радикальної Партії в черговий раз завітав до обласного центру Полтавщини.

Через примхи погоди на зустріч з представниками партії прийшло не так вже й багато людей. Більшу їх частину складали пенсіонери, щоправда вистачало і молоді.

Сам же керівник політичної сили під'їхав до місця зустрічі (Театральна площа) із майже півгодинним запізненням. Весь цей час громаду "розігрівали" місцеві музиканти та співаки.

- Список кандидатів у депутати, які йдуть до Верховної Ради від нашої партії, унікальний. В ньому немає жодного чинного депутата, крім її лідера. Також немає колишніх депутатів. Абсолютно нові люди, - зізнався Олег Ляшко.

Згодом голова Радикальної партії представив кандидатів від сили на виборах по місцевих округах. Окрім цього була звична "полум'яна промова", у якій дісталося багатьом вітчизняним політикам.

До вашої уваги деякі цитати з виступу керівника РПУ без цензури:

 

"Якщо наша партія отримає більшість у Верховній Раді, то одним із перших наших рішень, які ми приймемо, буде зниження пенсійного віку для жінок до 55 років. А ту наволоч Тігіпка, який підняв пенсійний вік, підвісимо за одне місце на Майдані Незалежності. Щоправда мені говорили, що його немає за що підвішувати...".

 

"Чому канали, які б ви тільки не включали, брешуть про Ляшка? Відповідь одна - вони бояться, тому що я найсильніший".

 

"Канал "1+1" належить Коломойському, який мене мочить. Знаєте за що? Тому, що він запропонував 50 мільйонів доларів, щоб я взяв його 10 людей до свого списку. Це не гроші, тому що вони кожного дня мільярдами крадуть.

Більше фотографій з події.

Ляшко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі