Кременчуцький «Майдан» звернувся до Верховної Ради

Активіст місцевого «Майдану» Леонід Харченко не відступає від своєї позиції. Сьогодні з листом він звернувся до депутатів Верховної Ради, щоб вони взяли під контроль розгляд справи «Про побиття на засіданні міської ради 30.09.2014 р.»

Нагадаємо, що того дня, під час виступу на трибуні кременчуцької міської ради Ленонід Харченко був побитий депутатом міської ради Олександром Головачем. Тоді пан Головач просто не бажав, щоб із трибуни міськради пролунала правда про його роботу в штабі пана Шаповалова. Тому прямо на очах депутатів міськради та громадськості він ударив Леоніда Харченка кулаком в обличчя.

У результаті бійки обидва її учасники отримали травми і потрапили до медустанов. Однак депутат міськради Головач постійно в лікарні не перебуває (це тільки версія для окозамилювання кременчужан), а продовжував керувати штабом Юрія Шаповалова нібито з лікарні.

У понеділок у СМІ з’явилася заява від Головача про те, що насправді він не причетний до його першої, офіційної, заяви про причетність до роботі у штабі регіонала Шаповалова. Тим не менш, достеменно відомим фактом є те, що Головач розповів журналістам про брудні методи ведення кампанії штабом Шаповалова. Зокрема про те, що він і київський політтехнолог Павло Караченцев намагаються відбілити регіонала Юрія Шаповалова від причетності до Партії регіонів. Для цього вони активно використовують ім’я убитого в липні мера Кременчука Олега Бабаєва, чий авторитет у місті досі є безсумнівним. До речі, на передвиборчу компанію Юрія Шаповалова вже витрачено 750 тисяч доларів!

Зізнався Головач у таких діях штабу Шаповалова після того, як до нього звернулися справжні соратники Олега Бабаєва, зокрема керівники мерії, які попросили не зловживати пам’яттю шанованого кременчужанами мера. Крім того, Головач визнав, що він переховується в лікарні не тільки від міліції та прокуратури, а й від гніву мешканців міста.

 У Кременчуці вже був подібний інцидент з бійкою на засіданні, щоправда Автозаводської районної ради, депутат Ігор Митюк вдарив в обличчя депутата Сергія Гаріфова. Тоді винуватець бійки був покараний з усією суворістю закону – опинився за ґратами.

Тож Леонід Харченко вимагає від депутатів Верховної Ради посприяти вирішенню питання – контролю за справою та покаранні винного Олександра Головача.

Роман Михайлик,  "Рідна Полтавщина"

Харченко майдан кременчук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі