Микола Вікторович Несен зняв свою кандидатуру з передвиборчих перегонів

Микола Вікторович Несен був зареєстрований як самовисуванець. Центральна виборча комісія на основі заяви кандидата в народні депутати прийняла рішення про зняття його кандидатури з виборчих перегонів. Про це було офіційно повідомлено 14 жовтня на сайті ЦВК.

А  Микола Вікторович Несен передав «Рідній Полтавщині» заяву, де обґрунтував таке своє рішення.

«Я, Микола Вікторович Несен, приватний підприємець, маю успішний бізнес у Києві. Перед початком передвиборчої кампанії до мене звернулись Павло Карайченцев і Олександр Головач, які запропонували 20 тисяч доларів за участь у передвиборчій кампанії до Верховної Ради. Однак жодних пояснень що конкретно вони від мене бажають мені не пояснили. Звісно я погодився на участь у передвиборчій компанії та після того, як і дізнався, що вони використовують моє ім’я для брудних ігор я прийняв рішення відмовиться від участі у перегонах.

Як чесна людина, я знімаю свою кандидатуру з передвиборчих перегонів, а 20 тисяч доларів передаю у благодійний фонд іншого кандидата в народні депутати – Миколи Григоровича Несена», – заявив екс-кандидат у нардепи Микола Вікторович Несен.

Роман Михайлик

Несен вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі