![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
09:08, 15 жовтня 2014 р.
На Полтавщині одним кандидатом у депутати поменшало?
Андрій Мороз, який балотувався по 149 виборчому округу, зняв свою кандидатуру.
Полтавське політичне "військо", яке бореться за місця у Верховній Раді, зазнало втрат.
За менше чим два тижні до "дня Х" з перегонів зійшов Андрій Мороз, який балотувався до Верховної Ради України по 149-му округу (Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський та Чутівський райони).
Згідно повідомлення, розміщеного на сторінках кандидата у соцмережах, він зняв свою кандидатуру на користь іншого претендента - Миколи Чернецького.
"Знімаю свою кандидатуру з виборів по 149 виборчому округу і закликаю громаду підтримати Миколу Чернецького. Першочергове наше завдання – об’єднатися заради миру та безпеки українців, заради стабільності у суспільстві та можливості довершити зміни, започатковані Революцією Гідності", - йдеться у повідомленні.
![На Полтавщині одним кандидатом у депутати поменшало?, фото-1 На Полтавщині одним кандидатом у депутати поменшало?, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зазначимо, що станом на сьогоднішній ранок анкета кандидата все ще розміщена на сайті ЦВК.
Андрій Мороз - громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Карлівка Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...