«Громадянська позиція» готова змінити Україну

Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко представив у Полтаві кандидатів у народні депутати на виборах до Верховної Ради, а також розповів про програму, яку політична команда пропонує людям.

До Полтави приїхали Василь Гацько (№2 у списку партії), Олег Дерев'янко (№4), Віталій Шабунін (№5), Іван Апаршин (№9) та Василь Перепелиця (№22). Усі вони є впливовими і авторитетними людьми, досвідченими спеціалістами та не мають плям у своїй біографії.

«У нашому списку – 156 кандидатів у депутати. Усі їхні біографії та декларації про доходи є відкритими і викладені на нашому сайті, – розповів Анатолій Гриценко. – Закон цього не вимагає, але ми свідомо пішли на це, щоб показати свою відкритість і прозорість».

За словами політика, серед учасників списку – лише троє діючих народних депутатів. «Оновлення – значить оновлення», – вважає Гриценко.

Партія «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка вперше їде на вибори до парламенту і хочу задавати стандарт чесної участі у виборчій кампанії. Програма об’єднання ґрунтується на чотирьох головних засадах. По-перше, це безпека людини та держави, що в наш час є дуже актуальним. Другим важливим фактором є боротьба проти однієї з найголовних хвороб нашої країни - корупції. Окрім цього обов'язковим є оновлення влади та утвердження справедливості в житті українців.

«Закон про люстрацію, який нещодавно підписав Президент, не стосується тих осіб, які претендують на виборні посади, і тому зараз до Верховної Ради всіма силами рвуться ті, хто не має права обіймати державні посади найближчі 5-10 років", – відзначив Анатолій Гриценко.

За словами керівника партії, "Громадянська позиція" пропонує учасникам виборчого процесу добровільно та негайно повести люстрацію у своїх рядах.

«Ми пропонуємо зняти з реєстрації на вибори всіх тих, хто підпадає під дію цього закону, чинив злочини під час правління Януковича чи голосував за дикторські закони 16-го січня», - додав Гриценко.

«Громадянська позиція» є єдиною у країні політичною силою, за якою не стоять олігархи.

«Ми добре знаємо, як будувалася українська політика, коли партії  використовують на свої виборчі кампанії величезні валізи з грошима, а коли їхні представники стають депутатами – повертають свої борги частинами держави: надрами, майном тощо. Це є абсолютно неприйнятним. Ми б хотіли, щоб у Раді з'явилася сила, яка матиме зобов'язання виключно перед українським народом», – говорить Василь Гацько.

Після завершення зустрічі із журналістами представники партії відвідали підприємства Полтавщини та провели зустріч із виборцями Кременчука та Лубен. А ввечері у міському будинку культури Анатолій Гриценко зустрівся з громадою міста Полтава та більше години відповідав на найбільш болючі питання полтавців.

IMG_4779 - копияIMG_5000 - копия
IMG_5216 - копияIMG_5329 - копия
політика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі