Андрій Баранов: «Я захистив ваше право вибору!»

Андрій Баранов таки буде приймати участь у парламентських перегонах. Пропонуємо заяву лідера полтавського автомайдана з цього приводу.

У них нічого не вийшло! Я захистив ваше конституційне право вільно обирати і своє – бути обраним!

Разом із вами ми пройшли Майдан, відстоювали свої законні права і свободи, боролися за те, аби викурити з владних кабінетів корупцію, зневагу до простого народу, його бажань і потреб. І що маємо?! Можновладці намагаються залишити все, як і раніше, знову хочуть знехтувати нашими інтересами.

Як тільки ми з однодумцями створили «Полтавський патріотичний блок»,  почався шалений тиск. І тиснули не на мене одного. Якщо проаналізувати рішення Центральної виборчої комісії, стане зрозумілим, що підступно усунути від передвиборчої боротьби намагалися саме тих людей, котрі реально претендують на перемогу в окрузі під час виборів. Більше того, людей, які брали найактивнішу участь у Революції гідності! Бо саме цих людей бояться: вони власними справами, а не словами довели свою відданість громаді, тому їм вірять, їх поважають.

 Формальний привід, за яким мені та переважній більшості моїх колег було видано "чорну мітку", абсолютно не витримує жодної юридичної критики, більше того, протирічить міжнародним правовим нормам,  Законам України і нормативним документам самої ЦВК! І виглядає це як політична корупція та правова вседозволеність. Ні, не виглядає – це так і є! До речі, я знаю і прізвища тих, хто провів цю ганебну "спецоперацію" щодо усунення мене як кандидата з округу, і орієнтовні суми, за допомогою яких усе це втілили в життя. Але йдеться не про них, мова про те, що по суті в нашій країні нічого не змінилося, навіть методи роботи лишилися колишні – і саме це надзвичайно бентежить! Адже зараз від процесу зміни країни відсторонюють тих, хто зробив ці зміни можливими! Мені, як члену президії ГО "Майдан" на Полтавщині, голові Полтавського Автомайдану та керівникові виборчої кампанії Петра Порошенка в області, виявляється, немає місця серед кандидатів у Парламент! Натомість місце знайшлося для деяких пройдисвітів та політичних авантюристів. Отож, з’ясувалося, що боротьба за Україну триває не лише на фронті, але й в душах та свідомості українців та, що найсумніше, в "мутних" коридорах влади.

Три тижні ми відстоювали ваше право обирати, а моє – бути обраним; боролися, щоб ви мали змогу привести до парламенту тих, хто насправді може змінити ваше життя, змінити його на краще. Увесь цей час я відчував вашу допомогу – безліч телефонних дзвінків, повідомлень у соціальних мережах зі словами підтримки. І ось – перемога! Наша з вами перемога! Незважаючи на всі підступи конкурентів, котрі не знають чесної боротьби, а звикли до підкилимних ігор, я відстояв право полтавців вільно обирати своїх представників до законодавчого органу України. Усі спроби шахрайським чином усунути мене від виборчого процесу й розпоряджатися вашими голосами провалилися.

Вищий адміністративний суд відмінив незаконне рішення Центральної виборчої комісії щодо відмови мені в реєстрації кандидатом у народні депутати по одномандатному виборчому округу №145. І цьому вже не зможуть перешкодити ніякі інтриги недоброзичливців. Відстоювати правду та боронити ваші інтереси мені не завадить ніхто!

Звісно, для тих, хто прагне у Верховній Раді захищати лише власний гаманець, я – кандидат незручний. Я не йду на поступки та компроміси в тих питаннях, які стосуються гідності та добробуту моїх співвітчизників. Тож боротьба за інтереси полтавської громади триває. Переконаний, що завершиться вона повною перемогою, нашою з вами перемогою!

Слава Україні!

Баранов вибори заява
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі