• Головна
  • Чутівські міліціонери вилучили понад 300 кг сиру «Сулугуні»
14:51, 30 вересня 2009 р.

Чутівські міліціонери вилучили понад 300 кг сиру «Сулугуні»

Працівники Чутівського райвідділу міліції викрили «підприємця», який незаконно коптив сир «Сулугуні».

Без державної реєстрації фізичної особи-підприємця, без відповідних документів, уродженець Вірменії організував «домашній цех» з виготовлення сиру в с. Василівка Чутівського району. Як пояснив чутівський псевдопідприємець, 343 кг виявленого сиру належать жителю смт. Валки Харківської області, який, придбавши «Сулугуні» на харківському ринку, привіз товар у Чутове для копчення.

За порушення ветеринарно-санітарних вимог, як повідомляють у ГУ МВС у Полтавській області, «замовника і виконавця» притягнуто до адміністративної відповідальності (ст. 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Окрім того, відносно громадянина Вірменії, який порушив вимоги Закону України «Про правовий статус іноземців» складено адміністративний протокол за ст. 203 Кодексу КУпАП (порушення іноземцями правил перебування в Україні), а українця-орендодавця, який надав іноземцю приміщення для копчення сиру, притягнуто до адмінвідповідальності за ст. 206 КУпАП (порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...