У Полтаві представили громадську програму, яка боротиметься проти нечесних кандидатів у депутати (ФОТО)

Її головне завдання - змусити полтавців критично думати та аналізувати інформацію стосовно кандидатів.

Сьогодні, 6 жовтня, у  ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція представників руху “Злам Стереотипів”, які презентували громадську програму, яка має назву “Чесні вибори - Полтава”.

За їхніми словами, у парламентських виборах, які відбудуться через декілька тижнів, візьмуть участь представники колишньої влади, яка боролася проти Майдану.

- Ця громадська компанія розпочинається не лише у Полтаві, але саме тут вона бере початок нашим рухом. Можливо це назвуть провокацією, однак ситуація, яка зараз є, кардинально відрізняється від тієї, яка є насправді. Якщо люди дозволять повернутися до влади старій "політичній еліті", то смерті Небесної сотні та військових у АТО будуть марними, - розповідає громадський активіст Олександр Коба.

У Полтаві представили громадську програму, яка боротиметься проти нечесних кандидатів у депутати (ФОТО), фото-1

Як розповіли представники громадського руху, головна мета програми - змусити людей критично думати та аналізувати.

У Полтаві представили громадську програму, яка боротиметься проти нечесних кандидатів у депутати (ФОТО), фото-2

- Поширення інформації - важливий фактор інформативності громадян. Будь-яка інформація, яка зараз є, швидко поширюється. Коли налагодиться робота з представниками у районах - то про кандидатів, які будуть намагатися "прослизнути" до Верховної Ради, люди будуть дуже швидко дізнаватися правду, - розповідає представник руху Михайло Довженко.

Сама компанія інформативності поділена на три блоки: Інтернет (інформація через соцмережі), друкована продукція (листівки) та вулична частина (флеш-моби тощо).

У Полтаві представили громадську програму, яка боротиметься проти нечесних кандидатів у депутати (ФОТО), фото-3

- В інших регіонах ведеться активний моніторинг підкупу виборців. Зафіксовано вже понад 50 фактів, - говорить представник руху Олександр Ластовецький.

вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі