• «Ворскла» у Луцьку поділила очки з «Волинню»
09:08, 4 жовтня 2014 р.

«Ворскла» у Луцьку поділила очки з «Волинню»

Команда Василя Сачка за дві хвилини до закінчення матчу врятувала для себе один заліковий бал.

Перший тайм 22-ї в історії чемпіонатів Незалежної України зустрічі команд пройшов за рівної боротьби. Гравці "Ворскли" багато фолили, а "Волинь" намагалася через фланги швидкими атаками прориватися до штрафного майданчику полтавців. Якщо говорити про моменти, то по-справжньому небезпечних ударів футболісти обох клубів не завдали.

Абсолютною протилежністю першої половини протистояння стала друга 45-хвилинка. Найцікавіша її частина розпочалася на 52-й хвилині, коли Федорчука збили у штрафному майданчику  "Ворскли", через що головний арбітр матчу Сергій Бойко призначив 11-метровий (не без допомоги колишнього гравця "зелено-білих" Ігоря Маковея - прим.автора). Його досить впевнено реалізував Бікфалді - 1:0.

Полтавці відновили статус-кво в рахунку через 24 хвилини. Простріл Баранніка з флангу влучним ударом завершив Санжар Турсунов - 1:1.

Через більше чим 200 секунд ігрового часу друге у матчі попередження отримав Бабенко, і, здавалося, "Волинь" втратила шанси на перемогу.  Іншої думки був Маріото, який на 86-й хвилині вдруге вивів вперед у рахунку волинян, реалізувавши пенальті.

Однак остання крапка у грі була за командою Василя Сачка. За дві хвилини до завершення основного часу гри швидкий прорив Дениса Дедечка завершився останнім у звітному матчі голом - 2:2.