• Головна
  • Житловий фонд Полтавщини на 87% готовий до опалювального сезону
14:54, 25 вересня 2009 р.

Житловий фонд Полтавщини на 87% готовий до опалювального сезону

На сьогодні Полтавщина практично готова до початку нового опалювального сезону - заявив заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Ясинський під час виїзного засідання колегії ОДА, яке відбулося у Кременчуці за участі Міністра з питань ЖКГ Олексія Кучеренка. „В осінньо-зимовий період область буде з теплом”, - заявив профільний заступник голови ОДА, оскільки на Полтавщині проведена послідовна робота з підготовки житлового фонду та об'єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду.

Ступінь готовності житлового фонду, за словами Сергія Ясинського, наразі становить 87%, об'єкти теплопостачання готові на 90% а водопостачання і водовідведення на 92%.

Найкраще підготувалися до зими у містах Миргороді, Комсомольську та Кременчуці, а найгірше у Пирятинському та Гребінківському районах. Втім, час для того щоб надолужити ще залишається, і як запевнили керівники цих районів, до 15 жовтня території будуть готові, аби централізовано розпочати опалювальний сезон.

Досить високим є і показник розрахунків області за спожитий газ – майже 70%, хоча по Україні середній показник не доходить навіть до 60 відсотків. З урахуванням минулих років Полтавщина винна за спожите тепло 59,2 млн. гривень. Головна причина цьому, що досі не зведені клірингові розрахунки. На цій проблемі акцентував увагу Міністра ЖКГ і голова Полтавської обласної державної адміністрації. Крім того, керівників непокоїть той факт, що в бюджеті нинішнього року практично відсутнє державне фінансування програм, пов'язаних із енергозбереженням та диверсифікацією енергетики, оновленням фондів житлово-комунального господарства та придбанням спецтехніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...