• Головна
  • Полтавщину до кінця вересня посилено патрулюватимуть
12:38, 25 вересня 2009 р.

Полтавщину до кінця вересня посилено патрулюватимуть

З 20 вересня на всій території України розпочалося оперативно-профілактичне відпрацювання МВС. Міліція проводить профілактичні заходи для стабілізації оперативної обстановки.

Відпрацювання включає в себе два етапи. Перший полягав у проведенні аналізу стану вуличної злочинності на території обслуговування та у визначенні найбільш "уражених" населених пунктів. Далі правоохоронці розробили детальний план відпрацювання, в якому передбачили конкретні організаційні і практичні заходи для забезпечення якісної реалізації поставлених завдань.

Пізніше готується розрахунок сил та засобів із залученням максимальної кількості працівників оперативних служб та визначений порядок залучення додаткових сил і засобів. На другому, виконавському, етапі, починаючи з 23-го вересня, введене посилене патрулювання вулиць, під час якого велику увагу правоохоронці приділятимуть місцям концентрації неповнолітніх.

До патрулювань будуть залучатися громадські помічники дільничних інспекторів, особливо в селах, громадськість та члени громадських формувань.

Триватиме відпрацювання до 30-го вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...