• Головна
  • Рятувальники розповіли про особливості надання психологічної допомоги вимушеним переселенцям
10:21, 29 серпня 2014 р.

Рятувальники розповіли про особливості надання психологічної допомоги вимушеним переселенцям

Під час надання психологічної допомоги вимушеним переселенцям є важливим питання співпраці з фахівцями інших галузей. Тому вчора психологи обласного управління надзвичайних ситуацій розповіли про особливості надання психологічної допомоги вимушеним переселенцям.

про це повідомляє У ДСНС України у Полтавській області.

Так, 28 серпня у Полтавській обласній клінічній психіатричній лікарні ім. О. Мальцева відбулася конференція за участі працівників психологічної служби Управління ДСНС України у Полтавській області, Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації та інших.

Під час конференції психолог Управління Юлія Фалєєва розповіла психіатрам, психологам та психотерапевтам Полтавщини, які були присутні на засіданні, про особливості надання психологічної допомоги вимушеним переселенцям, специфіку роботи з дітьми.

«Травматичні переживання, які виникають у переселенців, можуть перерости в травматичний синдром, при якому людина може бути обтяжена: невирішеними конфліктами, сумом, тривогою, почуттям провини та злістю», - зазначила Юлія Фалєєва. 

Окремо психолог Управління торкнулася питанням роботи з дітьми.

«Діти та підлітки є особливо вразливою групою. Через обмежений контроль над своїм оточенням і власними силами діти не можуть зрозуміти, що відбувається насправді. У такому стані нерозуміння і підвищеного почуття безпорадності, діти, які пережили психологічну травму, потребують підтримки та співчуття», - зауважила Юлія Фалєєва.

Використовуючи досвід надання психологічної допомоги психологами Управління ДСНС України у Полтавській області дітям, які на даний час перебувають у м. Полтава, м. Кременчук, м. Комсомольськ, Глобинському, Козельщинському, Гадяцькому, Котелевському районах, було зроблено акцент на необхідність використання індивідуального підходу до потреб кожного.

Отриману інформацію та корисні поради від психологів Управління, психіатри, психологи та психотерапевти Полтавської області зможуть використовувати у своїй подальшій роботі. Подібні конференції будуть проводитися і надалі.


#Полтавщина #У ДСНС #психологи #переселенці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...