• Головна
  • Чим відрізняється коляска трансформер від універсальної або як вибрати дитячу коляску
19:58, 28 серпня 2014 р.

Чим відрізняється коляска трансформер від універсальної або як вибрати дитячу коляску

На перший погляд відмінності між коляскою трансформер і універсальної не такі вже й великі, більш того, багато недосвідчених покупці взагалі не бачать спочатку принципової різниці між даними видами колясок. Справа в тому, що обидва ці види поєднують в собі два варіанти колясок - люльку для немовляти і прогулянковий варіант для малюка, який вже трохи підріс. Але при найближчому розгляді різниця між ними стає очевидною.

У колясці-трансформері  базою служить прогулянковий блок, на ньому і буде розміщена люлька-переноска. Таким чином, прогулянкова коляска використовується постійно.

Універсальні коляски 2 в 1 і 3 в 1 мають, відповідно, два або три змінних модуля (люлька, прогулянка, автокрісло), кожен з яких окремо встановлюється на шасі, по мірі виникнення потреби в ньому.

Знаючи, в чому різниця між дитячою коляскою трансформер і універсальною, можна спробувати визначити, який же їх цих двох варіантів виявиться більш зручним  для Вас.

Люлька-переноска надзвичайно зручна і не раз стане Вам в нагоді, наприклад, для походів в поліклініку в перші місяці життя малюка. Вага її становить близько двох кілограм. Зберігання її теж не викликає проблем, оскільки місця для неї потрібно зовсім мало. Слід врахувати ще й той нюанс, що хоча люлька переноска і має жорстке дно, її борта не мають ребер жорсткості, як в колисці-блоці.

Люлька-модуль більш масивна порівняно з переноскою, проте вона ширше (підійде для великих діток) і має глибокий захисний капюшон. У багатьох моделей на обідку капюшона також присутня ручка для перенесення, але вага люльки-блоку перевищує вагу люльки-переноски. Таким чином, істотна різниця між універсальної коляскою і коляскою транформер полягає, зокрема, в габаритах, вазі і конструкції люльки.

І трансформери, і «універсали» найчастіше дозволяють возити малюка і обличчям до мами, і від неї, по ходу руху. У першому випадку такий результат досягається за рахунок перекидної ручки, а в другому, завдяки можливості встановлювати сам блок, повертаючи його в одну або іншу сторону.

Обидва варіанти мають, як правило, великі гумові або надувні колеса, які впливають на маневреність коляски та її прохідність. Великим плюсом колясок 2 в 1 деякі мами вважають той момент, що зміна блоків фактично щоразу створює відчуття експлуатації нової коляски. А до умовних мінусів можна віднести той факт, що інший  модуль потрібно десь зберігати.

Знаючи, чим відрізняється коляска трансформер від універсальної, вибірhttp://klubok.com/kolyaski між ними слід робити з урахуванням ваших індивідуальних вимог. Велике значення зазвичай має вага коляски та її габарити. Здійснюючи покупку через інтернет, зокрема на сайті Клубок, цікавтеся у продавця вагою шасі, люльки, а також прогулянкового модуля в колясках-універсалах. Швидше за все, вага їх буде менше, ніж у трансформера. Відмінності між ними будуть також в дизайні. Виробники пропонують сьогодні неймовірний вибір кольорів, так що Ви напевно знайдете відтінок, що буде відповідати Вашому смаку. Звертайте увагу також на комплектацію колясок.

Але головні вимоги до будь-якої моделі - зручність в повсякденному використанні, високий рівень комфорту для дитини та її безпека. Робіть вибір правильно!

Оголошення
live comments feed...