• Головна
  • Військовослужбовці санітарної роти з Полтавщини прибули на Схід України
14:42, 28 серпня 2014 р.

Військовослужбовці санітарної роти з Полтавщини прибули на Схід України

Санітарна автомобільна рота, яку було сформовано на Полтавщині, прибула в зону антитерористичної операції. Головним завданням підрозділу є евакуація поранених з поля бою до медичних закладів.

Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у м.Чернігів.

До складу підрозділу увійшли відмобілізовані військовослужбовці під час третьої хвилі часткової мобілізації, які мають досвід роботи у медичній галузі. Для виконання завдань за призначенням лікувально-профілактичні заклади області виділили для роти 45 санітарних автомобілів, що знаходились у резерві.

- Військові медики пройшли курс необхідної підготовки на базі одного з лікувальних закладів Міністерства оборони України, - зазначив відповідальний за комплектування підрозділу майор медичної служби Олександр Маляр. – Наразі підрозділ повністю готовий до виконання бойових завдань.

Матеріальну допомогу санітарній роті надали Полтавська обласна державна адміністрація з обласного бюджету та благодійні організації, волонтери, а також ряд підприємців та народних депутатів. На кошти, які вони передали військовим, було придбано засоби індивідуального захисту, зв’язку та інші необхідні воїнам речі. За інформацією Віктора Бугайчука, голови Полтавської ОДА, загальна сума допомог разом із волонтерськими коштами становить майже 700 тисяч гривень.

Нагадаємо, за три дні до від`їзду санітарної роти полтавські підприємці назбирали кошти для того щоб придбати необхідні речі військовим.

#Санітарна рота #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...