• Головна
  • Рада підприємців Полтави збирає кошти для полтавських бійців на Донбасі
збір коштів для АТО
14:10, 28 серпня 2014 р.

Рада підприємців Полтави збирає кошти для полтавських бійців на Донбасі

збір коштів для АТО

У всіх розвинених країнах малий та середній бізнес є опорою економіки. Рада підприємців міста закликає Вас, підприємці Полтави та області, стати опорою наших добровольців, армії та МВС, що захищають мирне життя на Сході! Давайте допоможемо їм!!!

Рада підприємців міста підтримує прямі зв’язки з цілою низкою підрозділів та конкретними нашими земляками на фронті. Ваша допомога буде цільовою та конкретною, адже ми витрачаємо зібрані кошти на придбання необхідних речей.

Зараз потрібно придбати бронежилети,маскувальні халати, термобілизну та багато чого ще згідно списку. Координатором від Ради підприємців виступає Євген Дикань. У нього можна отримати інформацію про необхідні речі та звіт про витрату коштів. Фотозвіти рада підприємців викладає у соц.мережах, на сайті міської ради та запрошує на передачу допомоги телебачення.

Номер банківської картки у Приватбанку для перерахування коштів: 5457082901291372 , Євген Дикань.

Контактні телефони: (066) 8277797 та (067) 7132395, Євген.

Голова Ради підприємців міста Полтава:  Євген Дикань.

Члени Ради підприємців: Вадим Голобородов,  Юрій Левченко, Володимир Івченко,  Юрій Бойко, Ігор Балицький,  Максим Венгровський, Павло Рибка, Олена Регеда, Ольга Борисенко, Оксана Деркач, Лев Верига, Віктор Передерій.

#рада підприємців Полтави #збір коштів #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...