• Головна
  • Чому відправили у відставку міністра Шеремета?
12:45, 21 серпня 2014 р.

Чому відправили у відставку міністра Шеремета?

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета заявив, що подав у відставку на знак протесту проти рішення уряду призначити Валерія П’ятницького на пост торгового представника України. 

Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр повідомив журналістам у ході конференції з податкового реформування. При цьому міністр уточнив, що він не згоден не з кандидатурою П’ятницького, а з тим, що його призначення на посаду торгового представника в ранзі заступника міністра відбулося без узгодження з ним.

"Мене не влаштував сам принцип призначення заступника міністра. Це порушення постанови 298 пункту 7 про те, що міністр вносить кандидатури заступників", - зазначив Шеремета. «Я не планував демаршу, я планував відпустку. На моє глибоке переконання, заступника призначає керівник, а не керівник керівника», - пояснив він свою позицію 

Нагадаємо, у середу 20 серпня пізно ввечері стало відомо, що міністр Шеремета подав у відставку. Цього дня Кабмін прийняв рішення про створення в Україні Інституту торгового представника, завдання якого - просувати і захищати інтереси українських товаровиробників. За інформацією ряду ЗМІ, на цю посаду було призначено Валерія П’ятницького, який займає посаду урядового уповноваженого з питань євроінтеграції. Проте проти цієї кандидатури виступив міністр Шеремета. Офіційно про відставку Шеремета прес-служба уряду підтвердила тільки вранці у четвер. 

Незабаром про відставку написав і сам міністр Павло Шеремета в соціальній сторінці Facebook: «Так. Замість того, щоб далі воювати з системою, вирішив зосередитися на роботі із завтрашніми людьми, які створять завтрашню систему

Прес-служба самого міністра вирішила до кінця зберігати інтригу і не підтверджує відставку, зазначивши, що міністр зробить заяву на брифінгу у четвер. Відставку міністра приймає Верховна Рада.

#Шеремет #відставка #П’ятницький

Коментарі

Оголошення
live comments feed...