• Головна
  • Уряд очікує виділення Україні 2 мільярдів доларів від МВФ та Світового банку
14:31, 20 серпня 2014 р.

Уряд очікує виділення Україні 2 мільярдів доларів від МВФ та Світового банку

Уряд України очікує рішення Ради директорів Міжнародного валютного фонду 29 серпня про виділення Україні наступного траншу розміром 1,4 мільярда доларів США: «Це буде означати, що загалом разом із коштами Світового банку Україна отримає близько 2 мільярдів доларів», - повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні на засіданні Уряду.

Також Яценюк написав у себе на сторінці в Фейсбук, що рішення про виділення траншу є показником того, що уряд рухається у вірному напрямку:
"Складну ситуацію, ми продовжуємо нашу співпрацю з МВФ, Світовим банком й іншими іноземними кредиторами. Саме вони дають оцінку ефективності українських економічних реформ. І Уряд очікує на таку оцінку 29 серпня, коли відбудеться засідання Ради директорів Міжнародного валютного фонду. Кредити дають тільки тоді, коли бачать, що в країні проходять реформи і зміни. Якщо 29 числа МВФ прийме рішення про виділення наступного траншу в розмірі 1,4 мільярда доларів США, це означатиме, що ми рухаємося в правильному напрямку.
Мене не задовольняє швидкість і глибина цих реформ, але той поступ, який сьогодні у нас є, дає можливість сподіватися на економічну стабілізацію після того, коли в країні буде мир. А за мир в сучасних умовах треба боротися."
#Яценюк #уряд #МВФ #транш

Коментарі

Оголошення
live comments feed...