• Головна
  • Полтавці підкорили Актовський каньйон та місце сили Монастирище (ФОТО)
13:30, 20 серпня 2014 р.

Полтавці підкорили Актовський каньйон та місце сили Монастирище (ФОТО)

Учасники туристичного клубу InGreen 16 серпня здійснили екстремальну подорож довжиною в 1000 кілометрів до унікальних місць Миколавської та Кіровоградської областей. Туристичний клуб InGreenоб’єднує однодумців для спільних подорожей маловідомими цікавими маршрутами України. Цю поїздку запропонували самі учасники і вона стала найбільш ексклюзивною поїздкою клубу за все літо.

Основною точкою маршруту був Актовський каньйон на річці Мертвовод Миколаївської області. На початку літа у всеукраїнському етапі міжнародного конкурсу «Вікі любить Землю 2014» серед 12 тисяч конкурсних робіт фото каньйону посіло  третє місце. Глибина каньйону досягає 40-50 м, площа - більше 250 га. Актовський каньйон являє собою унікальний комплекс лісової та водної екосистем з ансамблем скель і гранітних валунів. Природний комплекс Актовського каньйону входить до складу регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя» і є частиною одного з семи природних чудес України.

Наступною зупинкою стали степи Кіровоградщини, де знаходиться унікальне урочище Монастирище. Екскурсію тут проводила кіровоградський екскурсовод керівник громадської організації «СКіфія» Ніна Бабанська. Ландшафтний комплекс Монастирище тримає на своїх теренах давнє язичеське капище. Воно являє собою гранітну скелю висотою 13 метрів, довжиною - 50 шириною – 20.  Ті, хто відвідують цю місцевість, відчувають на собі його енергетичний вплив, що надає їм життєвих сил. Завершенням подорожі стала прогулянка Кіровоградом.

Керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох у захваті від учасників клубу:

-          Учасники нашого клубу – це активні та освічені люди, які прагнуть розширити власний світогляд. На прохання учасників ми організуємо екстремальні поїздки по маловідомих важкодоступних місцях України. Ми перші з Полтави, хто організував одноденну подорож для широкого кола бажаючих в Долину Дьявола та Монастирище. Доїхати на ці об’єкти самостійно на громадському транспорті за один день – неможливо. Доїхати на власному авто – досить складно та затратно. Лише наш туристичний клуб InGreen проводить такі екстремальні туристичні поїздки з Полтави по Україні. Ми завжди раді новим ідеям та новим учасникам.

Фотозвіт подорожі можна переглянути тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#подорож #InGreen
Оголошення
live comments feed...