13:13, 20 серпня 2014 р.
У Запоріжжі на спартакіаді інвалідів, де приймали участь полтавці, вік учасників різнився на 70 років
Днями у Запорізькій області відбулась VIII Мелітопольська міжрайонна спартакіада інвалідів «Повір у себе». В ході проведення спартакіади з’ясувалося, що різниця між наймолодшою (24 роки) та найстаршим (94 роки) учасниками змагань склала 70 років.
І це дуже показово, адже рекреаційний спорт об’єднує та дає змогу реабілітуватися людям з інвалідністю будь-яких нозологій, віку та фізичних можливостей.
Про це повідомляють на офіцйіній сторінці всеукраїнської газети "Сила духу", яка висвітлює проблеми інвалідів.
Участь у спартакіаді взяла і Полтавська обласна команда, до складу якої увійшли спортсмени-члени Полтавської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (ВОІ СОІУ).
Змагання проходили в міському парку культури та відпочинку ім. Горького, що функціонує з 1927 року. На урочистому відкритті спартакіади були присутні голова Комітету по спорту ВОІ СОІУ Сергій Чумак, голова Запорізької обласної організації ВОІ СОІУ Жанна Лаврентьєва, керманичі Мелітополя, на чолі з секретарем міськради Сергієм Мінько, представники районних держадміністрацій та духовенства, спонсори, громадськість.
«Ці змагання потрібні вам для того, щоб ви завжди вірили у власні сили, ці змагання потрібні й нам, щоб ми брали приклад з вашої надзвичайної сили духу, цілеспрямованості та віри у себе», - зазначив у привітальному слові Сергій Мінько. Головним суддею змагань виступив О.Стеценко.
Поряд зі спортсменами з Запоріжжя, Мелітополя, Приазовського, Мелітопольського та Акімовського районів, чудові результати продемонстрували і полтавці - представники Кременчука, Диканьки, Зінькова, Чутового, Лубен та Карлівки.
Активними учасниками змагань стали і члени Мелітопольської організації інвалідів війни та збройних сил.
Прикро лишень, що наша держава не приділяє необхідної уваги та підтримки громадським організаціям інвалідів, що реалізовують подібні заходи. Адже загальновідомо, що левова частка державного фінансування спортивної реабілітації українських інвалідів призначається Національному комітету спорту інвалідів України «Інваспорт». Хоча ця структура охоплює своєю діяльність доволі обмежену кількість людей з інвалідністю, а реабілітації, за допомогою спорту, потребують тисячі українських інвалідів.
Надзвичайно приємним моментом для полтавських спортсменів стала можливість декілька днів потренуватися та відпочити на березі лагідного Азовського моря, що була надана завдяки піклуванню голови Запорізької обласної організації ВОІ СОІУ Жанни Миколаївни Лаврентьєвої.
Полтавці від щирого серця дякують своїм запорізьким друзям за підтримку та допомогу, сподіваючись, що у недалекому майбутньому держава звертатиме більше уваги на громадські організації інвалідів, адже підтримка людей з особливими потребами – справа, що має об’єднувати усі інстанції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:16, 7 грудня
11:21, 5 грудня
10:32, 3 грудня
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
live comments feed...