• Головна
  • На Полтавщині почастішали дівочі бійки
13:00, 24 вересня 2009 р.

На Полтавщині почастішали дівочі бійки

На Полтавщині почастішали прояви жорстокої поведінки підлітків, зокрема, випадки бійок між дівчатами-школярками.

Так, нещодавно у Гребінківському районі зареєстровано два факти бійок дівчат, під час яких неповнолітні отримали тілесні ушкодження у вигляді струсу головного мозку та знаходились на лікування в районній лікарні.

Причини бійок різні, іноді банальні, проте агресивність дівчат очевидна. У розпалі сварок блискавично йдуть в хід кулаки, якими наносяться численні удари в обличчя, виривається волосся на голові чи відбивається забиття суперниці ногами. Не кажучи вже про нецензурну лайку, яка стала нормою спілкування для тінейджерів.

Чому діти виявляють агресію і де шукати причини? Можливо, це вплив оточення, в якому вони зростають, можливо негативний вплив засобів масової інформації?!! Можливо,… але без сумніву свою роль відіграють і прорахунки батьківського виховання, які, в ідеалі, разом з вчителями мають сіяти в душах дітей зерна добра, гуманності, виховувати почуття поваги до прав інших та усвідомлення необхідності дотримуватися законів. Нерідко батьки, заклопотані життєвими проблемами і засліплені любов'ю (а подекуди навпаки – байдужістю) до своїх дітей, мало уваги приділяють морально-правовій стороні їх виховання.

В результаті конфліктів – як у випадках бійок між дівчатами, зафіксованих в Гребінківському районі Полтавської області, – діти отримують тілесні ушкодження, батьки залучаються до неприємних «відвідин» міліції, відчувають на собі осуд людей і, насамкінець, наслідки адміністративної відповідальності за невиконання обов'язків щодо виховання дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...