• Головна
  • У Полтавській Галереї мистецтв відкрилася виставка заслуженого художника Миколи Підгорного
11:00, 24 вересня 2009 р.

У Полтавській Галереї мистецтв відкрилася виставка заслуженого художника Миколи Підгорного

У Полтавській Галереї мистецтв відкрилася виставка заслуженого художника Миколи Підгорного.

За його словами вона присвячена його ювілею, але конкретної назви не має.

На виставці представлені портрети, натюрморти та автопортрети митця. Загалом картини вражають глибоким змістом та незвичним поєднанням кольорів, що відображає внутрішній світ художника, його погляд на сучасне життя. „Всі картини я беру з голови. Це - моя уява. По-різному буває. Буває й так, що я йду по вулиці, помічаю людину з цікавим обличчям і потім малюю по пам'яті. Часто малюю своїх друзів.

В мене їх дуже багато... У сусідньому залі картини намальовані з моїх колег-художників” - відзначив він.

На питання, чи продає він свої картини, художник відповів: „Ну звичайно. Коли пишеш картину, про це не думаєш. Але треба ж за щось існувати. Я за рахунок цього живу. Хтось телевізори продає, хтось холодильники... Звичайно я й дарую свої картини. В першу чергу музею, друзям та колекціонерам” - додав він.

Микола Підгорний – корінний полтавець. Навчався в Дніпропетровську та Луганську. Має орден Різдва Христового (від Полтавської УПЦ МП). Остання його велика картина - „Давид і Голіаф” має дуже цікавий зміст – персонажі, не схожі на біблійних. „Це персонажі нашого часу, вони відповідають нашому соціуму... Іноді робота над картинами триває по кілька місяців” – сказав Микола Підгорний.
Щоб оцінити творчість цього митця, треба побачити його картини на власні очі. Кожен має шанс це зробити - виставка триватиме протягом місяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...