• Головна
  • У Німеччині намагалися розкопати могилу Бандери
18:32, 17 серпня 2014 р.

У Німеччині намагалися розкопати могилу Бандери

Сьогодні активіст та депутат "Свободи" Олександр Аронець на своїй сторінці в Facebook повідомив, що в Мюнхені в Німеччині невідомі підірвали могилу українського націоналіста та провідника ОУН Степана Бандери. За його словами, зробити це зловмисники могли для того, аби патріоти не змогли перепоховати Бандеру в Україні. 

Міністр закордонних справ Павло Климкін повідомив, що могилу Степана Бандери у Мюнхені намагалися розкопати, зламали хрест. Повідомлення про вибух на могилі - помилкове. "Свободівці" заявляють про вибух на могилі Бандери.

Глава МЗС Павло Клімкін заявив про те, що могилу Степана Бандери у Мюнхені не підривали. За словами міністра, вандали спочатку зламали хрест на могилі, а потім почали її розкопувати.

”Могилу Бандери у Мюнхені не підірвали. Вандали зламали хрест і почали розкопувати могилу. Консул і поліція вже там”, - йдеться у повідомленні Клімкіна у Twitter.  Він також пообіцяв, що «справу контролюватиму особисто і попрошу колегу Штайнмаєра також підтримати нас. Німецька поліція має спрацювати».

#Німеччина #могила Бандери

Коментарі

Оголошення
live comments feed...