• Головна
  • «Громадський Майдан Полтавщини» вважає Пустовгара соромом полтавського Євромайдану
10:53, 16 серпня 2014 р.

«Громадський Майдан Полтавщини» вважає Пустовгара соромом полтавського Євромайдану

Громадська організація «Громадський Майдан Полтавщини» надіслала відкритого листа, де пояснює чому вважає нинішнього керівника Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олега Пустовгара соромом полтавського Євромайдану:

"Пройшло вже більше дев’яти місяців після того як люди вийшли на Майдан. У нашому місці в цей час також відбувалась революція. Сформувався свій Євромайдан зі своїми лідерами. Називав себе одним з них і Олег Пустовгар, який зараз очолює Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Після того як Олег Миколайович отримав свою посаду, він перетворився з «патріота-революціонера», яким він себе вважав, на «невдаху-корупціонера». Виходить так, що люди вийшли на Майдан, справжні патріоти прагнули змін, а він там знаходився заради посади, постійно рвався до мікрофону та розповідав якісь байки. А коли почались найсуворіші лютневі дні, коли люди отримували поранення, він начебто впав в депресію і взагалі не приходив на Майдан. Жодної ночі не провів на полтавській барикаді.

У виступах Пустовгара можна відчути неповагу до пересічних майданівців. Він називає їх мафією, антимайданом, людьми, які виконують політичне замовлення, хоча ще не так давно він був одним з цих людей і називав їх побратимами, а насправді використовував їх як трамплін для отримання посади.

Зараз від нього часто можна почути різноманітну брехню. Так, наприклад, тиждень тому Олег Пустовгар зібрав так звану Раду Майдану на свою підтримку. По-перше, постає питання, що таке взагалі Рада Майдану? До неї входять члени різноманітних ГО та представники партій. Фактично рада ця є не легітимною, адже ніде не зареєстрована. По-друге, на підтримку Пустовгара прийшли лише ті представники ГО, які були з ним знайомі і в кінцевому результаті всі пересварились, бо насправді ніхто його не підтримував, а прийшли на його прохання. Запрошені на цю раду були і Ворона з Бугайчуком, останній з яких взагалі покинув засідання не дочекавшись кінця. То про яку тут підтримку може йти мова.

Сумніви в патріотизмі Пустовгара та відданості Майдану викликає і те, що під час круглого столу на якому розглядалось питання про витрати заплановані Департаментом, який він очолює, на придбання оцифрувальної техніки для полтавського архіву та друкування книги, він звернувся за підтримкою не до своїх побратимів – майданівців, а до вірмен-грузинів-чеченців, аби вони контролювали ситуацію. Цим самим він міг спровокувати конфлікт на міжнаціональному грунті.

Проявив свій псевдопатріотизм Пустовгар і тоді коли накупив DVD-дисків для українських солдатів, що знаходяться в зоні АТО. Це ж повна маячня. Де вони їх будуть дивитись і зараз хлопцям необхідні зовсім інші речі. Він просто викинув 1 000 гривень не зрозуміло на що. До речі, дисків цих ніхто і не бачив. Жоден справжній майданівець не може підтримувати людина, яку звинувачують у корупції та розкраданні бюджетних коштів. Майдан вважав і вважає, що після революції не місце при владі хапугам та казнокрадам, яким є Пустовгар. Нам прикро та соромно за дії директора Департаменту, задача якого є об’єднувати людей, а ніяк не навпаки. Пустовгар – це сором полтавського майдану. Він пережив всіх губернаторів: Бульбу, Асадчева, Удовіченка, він справжній «попєрєднік». Зараз скориставшись такою скрутною ситуацією в країні, він присмоктався дупою до крісла директора, що б розкрадати бюджетні кошти.

Незрозуміло, чому така людина, якій вручили протокол про корупцію, досі не написав заяву на відставку. А коли запитали губернатора Полтавщини Віктора Бугайчука, чому корупціонер досі займає керівну посаду. Він відповів, що не може його звільнити, так як у нього вагітна дружина і незабаром має народити!

ГО «Громадський Майдан Полтавщини» на закиди Пустовгара, про те, що всі дії проти нього профінансовані, офіційно заявляє, що жодної копійки від «замовників справи Пустовгара» ми не отримували і таких не знаємо.

Всі небайдужі полтавці можуть зустрітися з нами щосереди, щоп’ятниці та щонеділі о 17.30 на площі біля Полтавської ОДА."

#Пустовгар #Євромайдан #корупція #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...