• Головна
  • Сьогодні у Полтаві проводжали зведений загін правоохоронців у зону АТО (ФОТО)
15:08, 15 серпня 2014 р.

Сьогодні у Полтаві проводжали зведений загін правоохоронців у зону АТО (ФОТО)

Понад сто працівників міліції Полтавщини поїхали на Схід України. Там вони будуть забезпечувати охорону громадського порядку та допомагати відновлювати роботу міліції.

З настановами до бійців звернуся начальник обласного управління внутрішніх справ, полковник міліції Іван Корсун:

«Наказую вам повернутися живими й здоровими! Наказую берегти себе, допомагати товаришам, з якими ідете пліч-о-пліч, вірно та віданно служіть та захищайте рідну землю, адже оборона Батьківщини – найвідповідальніша робота для кожного міліціонера!»

Священнослужителі благословили кожного міліціонера, окропили «святою» водою та усім подарували ікони святих покровителів. Побажали хлопцям безпечної, мирної служби та успішного повернення додому.

До чергового зведеного загону увійшли співробітники обласного апарату міліції, працівники міськрайорганів, спецпризначенці батальйону «Полтава» та роти «Кременчук».

Провести хлопців прийшли найрідніші люди, які зі сльозами на очах проводжали своїх найдорожчих чоловіків: синів, батьків, коханих.

Нагадаємо, що завдяки сприянню та підтримці волонтерів, підприємців та небайдужих громадян, правоохоронці Полтавщини, забезпечені усіма необхідними засобами захисту, продуктами харчування та засобами гігієни.

Тож побажаємо нашим захисникам успіхів, міцного здоров’я і швидкого повернення додому живими та здоровими!

Сьогодні у Полтаві проводжали  зведений загін правоохоронців у зону АТО (ФОТО), фото-1
Сьогодні у Полтаві проводжали  зведений загін правоохоронців у зону АТО (ФОТО), фото-2

 

 

 

 

#полтава #МВС #АТО,

Коментарі

Оголошення
live comments feed...