12:13, 14 серпня 2014 р.

Підсумки 13 серпня від Тимчука

Брати й сестри, за підсумками 13 серпня.

З невтішного:

1. Тільки ми повірили Кремлю та виклали своє бачення історії з «гуманітарною допомогою» Росії Донбасу, як стало відомо, що через харківську область колони не пройдуть. Попередні обіцянки росіян все зробити у повній відповідності з узгодженням між Києвом та МКЧХ виявляються брехнею – у Червоному Хресті у Червоному Хресті так і не отримали інформацію щодо пересування колон та вантажів. В черговий раз ми переконуємося: вірити Москві можуть лише найбільш наївні, та й ті недовго.

У підсумку історія з «гуманнітарною допомогою від Путіна» все більше схожа на чергову брудну провокацію Кремля. За нашими даними, одночасно до кордону з Україною росіяни перекидають додаткові артилерійські підрозділи (типу їх, регулярно обстрілюючих сили АТО, тут було мало). Який черговий кривавий балаган росіяни тут влаштують – можна лише здогадуватися. Не виключаємо, що в черговому невеселому шоу, яке приготував Путін для Донбасу, «гуманітарний конвой» може зіграти не останню роль.

2. Окупаційні влади Криму розпочали війну проти України в інформаційному просторі. Кримським користувачам блокують доступ до українських сайтів, контролюються соцмережі. Раніше, як відомо, були виключені українські телеканали, нема українських газет.

Все це значно ускладнює задачу інформаційного відвоювання Криму, без якого важко уявити його звільнення від окупантів. Я вже не раз говорив: ми повернемо Крим так само, як втратили. А втратили ми його, перш за все, давши Путіну контролювати розум і серця кримчан. У тім ліку через дебільну політику інформаційної безпеки України протягом більше, ніж 20 років. Таких ідеальних умов Москва нам не подарує. Отже, діяти доведеться в дуже складних умовах. Та не народився ще такий співробітник ФСБ, якого не зміг би перехитрити український патріот.

3. Також по Криму. Путін з холопами приперся до Севастополя, де проводить посиденьки з членами Радбезу РФ.

Якщо коротше: суки, як у себе вдома.

З доброго:

1. Сили АТО вже у передмісті Донецька. Йдуть активні дії в районі Луганська. Все більш чітко окреслюються «котли», в які потрапляють групи бойовиків. 

Звичайно, на повну перемогу вже завтра ніхто не сподівається. Але скажемо відверто: змінити ситуацію на гірше можуть лише найнеадекватніші дії Путіна. Сподіватимемось, міжнародне співтовариство зможе його зупинити.

2. Міністр аграрної політики та продовольства України І.Швайка повідомив, що українська колона з гуманітарним вантажем для мешканців сходу буде відправлена з Києва вже завтра.

Це, звичайно, здорово – населення Донбасу гостро потребує такої допомоги. Але невже потрібен був скандал з Путінською «гуманітарною», щоб, нарешті, поставити висвітлення такої допомоги від української влади до розряду першочергових інформаційних завдань держави?

З іншого боку, гуманітарна допомога, і в більших обсягах, надається лише населенню звільнених територій. Це зрозуміло. Але як вирішувати цю проблему для мирних мешканців населених пунктів, що зайняті бойовиками? Це питання, на яке ми знаємо відповіді.

Теоретично у цьому міг би допомогти Червоний Хрест, і начебто, навіть терористи з цим погоджуються (зокрема, мова йде про Луганськ). Але варто визнати, що ніхто не зможе гарантувати безпеку співробітникам МКЧХ – у бойовиків немає нічого святого і відсутні будь-які гальма.

3. І з веселого. Скандальний бувший головний санітарний лікар-пропагандист Росії Г.Онищенко, нині помічник голови уряду РФ, назвав Coca-Cola і Pepsi «реально діючою хімічною зброєю». Ще й поплакався, що російські заборони на ввіз харчів не поширюються на ці ворожі напої.
Геннадіє Григоровичу, ви дятел. Своїм чорним ротом з неврегульованим кислотно-основним балансом ви плюнули в душу цілому «поколінню Пепсі» не лише в Росії, але й на всьому просторі бувшого. Цей напій був єдиним, досяжним рядовому «совку», ковтком свободи у минулій Радянській імперії, котру зараз реанімують ваші хазяї. А ви хочете нових російських «совків» залишити й без цього? І якщо «Кока-кола», згоден, була ідеологічно шкідливим напоєм, то «Пепсі» цілком освячена Її святістю, Партією. Вчіть імперську історію.

Ви краще забороніть справжню хімічну зброю, яка косить Росію, під назвою «водка». А заразом подивимося, скільки після цього нинішня російська влада протримається.

#АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...