• Головна
  • У відділі кадрів полтавського УМВС працює депутат луганської міськради?
14:23, 13 серпня 2014 р.

У відділі кадрів полтавського УМВС працює депутат луганської міськради?

Активісти «Громадського Майдану Полтавщини» направили звернулися до керівника УМВС Полтавщини Івана Корсуна з приводу його підлеглого, начальника кадрового забезпечення Сергія Гаврика (http://mvs.gov.ua/mvs/control/poltava/uk/publish/article/80892).

Як виявили активісти даний полковник міліції обраний депутатом луганської міської ради від «Партії регіонів» (http://gorod.lugansk.ua/index.php?do=static&page=gordep).

Ще дивнішим є те, що Гаврик Сергій Юрійович є членом постійної депутатської комісії з питань інфраструктури міста, транспорту і зв’язку (http://gorod.lugansk.ua/index.php?do=static&page=depkom) у Луганську. За даними сайту Луганської міської ради (http://gorod.lugansk.ua/index.php?newsid=25165) місто і досі знаходиться в критичному стані – немає світла, води, не працює мобільний і стаціонарний зв’язок. В цей час обраний представник міста перебуває за сотні кілометрів від своєї малої батьківщини і не виконує своїх обов’язків як депутат.

Як одна людина може бути на управлінській посаді в міліції і одночасно депутатом у Луганську – саме це полтавці хочуть почути від Івана Корсуна і вже направили йому відповідний запит.

Запит

Запит

#Сергі Гаврик #міліція полтави

Коментарі

Оголошення
live comments feed...