Новини компаній
10:00, 12 серпня 2014 р.

Народження комп'ютеру

Новини компаній

«Я не довіряю комп'ютеру, якого не можу підняти»— Стів Джобс

До того, як компанія IBM випустила перший персональний комп'ютер , користування цією машиною було дуже дорогим. Це справжнє диво техніки могли собі дозволити тільки найбагатші люди. Переважно комп'ютери можна було зустріти у великих компаніях, дослідницьких установах і деяких державних структурах.

«Ми зробили кнопочки на екрані такими гарненькими, що вам захочеться їх лизнути»— Стів Джобс

Сервис ноутбуков: Ремонт ноутбуков, замена экранов, ремонт ноутбуков Acer,Asus,HP,Dell,Lenovo,Sony.

Все змінилося 12 серпня 1981 року, коли компанія IBM випустила перший персональний комп'ютер. Вартість першого ПК становила 1 565 доларів. Цей комп'ютер був досить примітивним, але при цьому не займав багато місця в кімнаті, як звичні тоді комп'ютерні машини. Компанія IBM випустила перший персональний комп'ютер із процесором Intel 8088. Його тактова частота досягала 4,77 мегагерца, а оперативна пам'ять не перевищувала 64 кілобайт. Крім того, перший ПК не був оснащений вінчестером і дисководом. Останній можна було придбати окремо.

За один рік після надходження в продаж ПК комп'ютери IBМ купили 130 тисяч користувачів у всьому світі. А в 2000 році були опубліковані дані про те, що ПК купили з моменту їх появи 140 мільйонів осіб. Сьогодні без персонального комп'ютера практично не можна уявити роботу будь-якої галузі.

#комп'ютер

Коментарі

Оголошення
live comments feed...