• Головна
  • Comedy проект – студія «Manhattan» влаштовує концерт, всі кошти від якого підуть на підтримку полтавців, учасників АТО на Сході України.
20:42, 11 серпня 2014 р.

Comedy проект – студія «Manhattan» влаштовує концерт, всі кошти від якого підуть на підтримку полтавців, учасників АТО на Сході України.

Студія Manhattan за сприянням міського відділу культури запрошує всіх жителів нашого міста на благодійний концерт, який відбудеться в міському будинку культури.

Дружній колектив гумористів Manhattan існує близько 5 років. За цей час вони пройшли шлях від студентського КВН до справжніх зірок Полтави, та стали відомими за її межами, оскільки учасники проекту є переможцями шоу «Розсміши коміка».

Ціна квитка – 35 гривень. Також для бажаючих внести більш вагому допомогу, будуть встановлені бокси. Всі зібрані кошти перерахують на допомогу нашим військовослужбовцям, які служать в зоні АТО.

У програмі концерту – найкращі номери студії за останні роки. Надзвичайно важливо у цей нелегкий час зарядитися позитивними емоціями та надією на скоріше закінчення бойових дій! Кожен квиток – це частинка бронежилету чи військової форми! У цей важкий для країни час, ніхто не має права залишатися байдужим.

Приходьте 17 серпня о 19:00 у Міський Будинок культури та підтримайте наших хлопців!

Інформація та бронювання квитків за телефоном 0956903932

#манхетан #благотворительный концерт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...